Ile kosztuje Netflix w Polsce? Koniec z darmowym okresem próbnym!

Platforma Netflix w Polsce pojawiła się w 2016 roku i osiąga coraz większą popularność. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Oferta seriali i filmów jest bogata, a w trakcie trwania najlepszych momentów nie uświadczymy denerwujących reklam. Ile kosztuje Netflix w Polsce? Czy warto wykupić abonament? Sprawdź!

Netflix – koniec darmowego okresu próbnego

Netflix potrafi uzależnić! Nie musimy już czekać tygodniami na kolejne odcinki ulubionego serialu, cały sezon możemy obejrzeć w jeden dzień. Nic więc dziwnego, że serwis cieszy się tak dobrą reputacją. Przez trzy lata w Polsce dostępny był 30 dniowy okres próbny, który dawał możliwość na zapoznanie się z ofertą popularnej platformy. W pierwszym kwartale 2019 roku został on zlikwidowany- użytkownicy znaleźli sposób, aby darmowy czas na testowanie trwał w nieskończoność.

Netflix – oferta

Zdecydowanie mocną stroną Netflixa są produkcje własne. Początkowo jednak wiele z nich nie miało dostępnego lektora w języku polskim, czy polskich napisów. W tej chwili możemy cieszyć się już tym udogodnieniem w przypadku praktycznie wszystkich filmów i seriali. Dzięki platformie możemy obejrzeć takie hity jak Narcos, Stranger Things, Trzynaście Powodów, czy Czarne Lustro. To oczywiście jedynie kilka najbardziej rozpoznawalnych seriali. Naprawdę warto nadrobić zaległości!

Aktualny cennik (maj 2019)

Na wstępie należy podkreślić, że wykupując jeden z dostępnych pakietów nie jesteśmy zobowiązani długoterminową umową. Jeśli uznamy, że platforma nie spełnia naszych oczekiwań, możemy w każdej chwili zrezygnować bez konsekwencji. Ile kosztuje Netflix w Polsce? Cena zależna jest od pakietu, który wybierzemy. W asortymencie znajdziemy trzy pakiety: podstawowy, standard i premium. Plany różnią się jakością filmów oraz liczbą ekranów, na których możemy jednocześnie oglądać. Pakiet podstawowy kosztuje 34 zł, pakiet standard to miesięczna opłata w wysokości 43 zł, natomiast koszt pakietu premium to 52 zł. Wybrany plan można oczywiście zmienić w dowolnym momencie na niższy lub wyższy.