Orange Is The New Black sezon 7 – znamy datę premiery!

Netflix ostatnio zaskakuje nas premierami. Stranger Things, Black Mirror czy Dom Z Papieru to seriale, których nowe odcinki już niedługo będziemy mogli zobaczyć na tej platformie. A to nie koniec, ponieważ czeka nas jeszcze jedna niespodzianka! Orange is the new black rusza z 7 sezonem. Kiedy premiera?

Orange is the new black o serialu

Określany jako amerykański komediodramat. Powstał w 2013 roku dzięki Jenji Kohan. Serial przedstawia losy więźniarek osadzonych w Litchfield. Po pierwsze, akcja skupia się wokół dwóch głównych postaci, a mianowicie Piper Chapman, graną przez Taylor Schilling oraz Alex Vause (Laura Prepon). Łączy je miłość i  jednocześnie walka o przetrwanie. Po drugie, możemy śledzić losy innych więźniarek, które walczą o lepsze traktowanie, wspierając się lub rywalizując pomiędzy sobą.

Każdy, kto oglądał ten serial zna zapewne „Rudą”, która ustawia w kuchni wszystkie dziewczyny i pokazuje, że z rosyjskim temperamentem lepiej nie zadzierać. Jednak w dalszych częściach pokazuje swoją bardziej wrażliwą stronę, pomagając zaufanym osobom. Czekamy na finałowy sezon.

Orange is the new black sezon 7 zwiastun

Póki co znamy datę premiery 7 sezonu Orange is the new black. Na Netflixie pojawi się już 26 lipca 2019 roku. W zwiastunie widzimy większość bohaterek z poprzednich sezonów, które wspólnie wykonały utwór Reginy Spektor You’ve got time. Niewiele wiadomo o fabule w nowej części, jednak coś nie coś twórcy nam przekazali. Główna bohaterka Piper wychodzi na wolność. Ciekawe jak potoczą się losy jej związku z Alex. Czy przetrwa rozłąkę i czy odnajdzie się na wolności? Widzimy również inne aktorki, grające osadzone. Pojawia się Ruda, Nicky i Taystee. Jesteśmy ciekawi czym zaskoczą nas tym razem i z niecierpliwością czekamy na więcej.

Orange is the new black sezon 7 zwiastun

Oficjalny zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#OrangeForever. The final season of #oitnb arrives July 26.

Post udostępniony przez Orange is the New Black (@oitnb)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.