Poznaj następną uczestniczkę Projekt Lady! Kasia Kozubek [WIEK, ZAWÓD]

Kolejna kandydatka do tytuły damy to Katarzyna Kozubek. Przeczytaj artykuł, poznaj następną uczestniczkę Projekt Lady i oceń jej szanse w programie!

Katarzyna Kozubek: WIEK, MIEJSCE ZAMIESZKANIA

Dziewczyna ma 24 lata. Wychowała się i mieszka na Śląsku, w Katowicach. Tylko z pozoru jest twardą kobietą, która nie liczy się ze zdaniem innych. W głębi duszy bardzo boi się, że zostanie przez kogoś zraniona i obdarzy go zbyt dużym zaufaniem.

Gdzie pracuje?

Katarzyna zarabia na życie w dość nietypowym miejscu, jak na kobietę, która nie wyobraża sobie życia bez tipsów. Mianowicie pracuje w warsztacie samochodowym. Jako prawdziwej Ślązaczce, żadna praca nie jest jej straszna!

Katarzyna Kozubek Instagram

Na Instagramie jej nazwa użytkownika to @kasia_kozubek. Zamieszcza tam zdjęcia z programu, siłowni i różnych sesji. Możemy znaleźć tam również wspólnie selfie z jej chłopakiem.

Co mówi sama o sobie?

Według niej jej największą wadą jest wygląd. Pod doczepionymi włosami, sztucznymi paznokciami i doklejonymi rzęsami, stara się ukryć to jaka jest naturalnie. Uwielbia chodzić na solarium. Przez to wszystko dziewczyna przyznaje, że nie potrafi sama określić kim tak naprawdę jest.

Katarzyna Kozubek: DOM RODZINNY, ŻYCIE PRYWATNE

Okazuje się, że pewnego razu, kiedy w jej domu rodzinnym doszło do kolejnej sprzeczki, Kasia postanowiła opuścić to miejsce. Usamodzielniła się i dzięki temu może robić to, na co ma tylko ochotę. Po tym fakcie jej kontakty z mama zaczynają się polepszać, a one stają się sobie coraz bliższe.

Co chciałaby osiągnąć?

Planuje mieć kochającą rodzinę i idealnego mężczyznę u boku. Przez dystans do innych, który ją niewątpliwie cechuje, ciężko jej obdarzyć kogoś zaufaniem, a do tego według niej, to jak wygląda wcale w tym nie pomaga.

Czy Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz są w stanie jej pomóc? Oglądaj program, lepiej poznaj następną uczestniczkę Projekt Lady i sam zaobserwuj, czy Katarzyna posłucha cennych rad mentorek!

źródło zdjęć: instagram.com