Orange Is the New Black – najbardziej lubiani bohaterowie !

Orange Is the New Black to obecnie jeden z najbardziej popularnych seriali. Widzowie uwielbiają śledzić losy kobiet, które odbywają swoją karę w więzieniu. W tym artykule przedstawimy Wam bohaterów, którzy zdobyli największą sympatię!

Nicky Nichols – Natasha Lyonne

Amerykańska aktorka żydowskiego pochodzenia w serialu wciela się rolę sarkastycznej trzydziestolatką, którą charakteryzuje cięty język. Pomimo tego, że kreuje się na twardzielkę, którą zupełnie nie rusza sytuacja, w jakiej się znajduje, tak naprawdę jest uczuciową i wrażliwą duszą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Tasha „Taystee” Jefferson – Danielle Brooks

Mimo, że nie powierzono jej głównej roli, aktorka swoją grą sprawiła, że widzowie pokochali jej postać. W Orange Is the New Black jest bardzo inteligentną kobietą z wielkimi ambicjami. Bezsprzecznie woli przebywać w środowisku ciemnoskórych współwięźniarek. W prawdziwym życiu jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Poussey Washington – Samira Wiley

Główna bohaterka do momentu jej śmierci, która miała miejsce w 4. sezonie serialu. Niestety, walczyła z depresją, co doprowadziło ją do alkoholizmu. Mimo to starała się być otwarta i troskliwa. Prywatnie, oprócz aktorstwa zajmuje się modelingiem. Co więcej, jej partnerką, z którą wzięła ślub w 2017 roku, jest scenarzystka – Lauren Morelli.

 

 

Galina „Red” Reznikov – Kate Mulgrew

Kolejną bohaterką Orange Is the New Black jest Galina Reznikov, którą gra Kate Mulgrew. Jest przywódcą jednej z grup społecznych i trzyma pieczę nad prawie wszystkimi wydarzeniami, które mają miejsce w więzieniu. Uwielbia gotować, a cechuje ją uczciwość i zaradność. Dodatkowo oprócz roli w produkcji Netflixa wystąpiła w wielu filmach i serialach.

 

 

Suzanne „Crazy Eyes” Warren – Uzo Aduba

Widzowie zgodnie przyznają, że ich sympatię zdobyła również Uzo Aduba, wcielająca się w Suzanne „Crazy Eyes” Warren. Za co z resztą zdobyła nominację do Nagrody Emmy. Jej serialowa bohaterka w więzieniu pojawia się już w pierwszym sezonie. Szybko się frustruje. Co ciekawe chcąc się zrelaksować sprząta w nocy toalety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Uzo Aduba (@uzoaduba)