Fotel bez oparcia? Taka sytuacja tylko w tanich liniach lotniczych!

Ta sytuacja wydarzyła się naprawdę. Chodzi o lot brytyjskimi liniami EasyJet, które oferują tańsze przeloty, jednak patrząc na zdjęcia, co do komfortu można mieć niemałe zastrzeżenia. Dotyczą one braku pewnej części siedzenia. Fotel bez oparcia zafundował podróżującym jeden z przewoźników. To zdecydowanie niecodzienny widok.

Siedzenie bez oparcia

Podczas lotu nie ma miejsca na relaks. I to dosłownie, ponieważ jeden z brytyjskich tanich przewoźników, EasyJet, zaszokował warunkami w samolocie. Jak pokazuje zdjęcie, jedna z kobiet zajęła miejsce na fotelu, który nie miał….oparcia. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jak mogło dojść do takiej sytuacji, gdyż jest ona zwyczajnie niezrozumiała.

Świat obiegło zdjęcie, które zrobił jeden z podróżujących i udostępnił je na swoim Twitterze. W tempie ekspresowym obiegło świat i bądźmy szczerzy, mocno zszokowało.

Niestety to jeszcze nie wszystko, gdyż pod zdjęciem pojawił się komentarz od samego EasyJet. Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się innej odpowiedzi i nie wiemy za bardzo co autor miał na myśli. Z oficjalnego konta padła prośba, aby usunąć zamieszczone zdjęcie z mediów społecznościowych. Chyba próbują uniknąć afery, ale zdjęcie już krąży po największych zagranicznych portalach, między innymi: The Sun.

Reakcje ludzi

Długo nie trzeba było czekać na reakcję ludzi, gdyż fotel bez oparcia wywołał burzę. Sam autor wpisu nie zgodził się na usunięcie zdjęcia. Dodatkowo, pod informacją na Twitterze, sporo osób pisało z różnych portali informacyjnych z prośbą o przekazanie większej ilości informacji na ten temat. Co sądzicie o tej sytuacji?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.