Niesamowity pokaz świetlny 526 dronów! Fascynujący widok[wideo]

Takich wydarzeń powinno być zdecydowanie coraz więcej. Jest to  niecodziennie, zapierające dech w piersiach  oraz pełne kolorów. Najlepsze efekty są widoczne nocą, dlatego też o tej porze odbył się pokaz. Miał miejsce w Chinach, a ten niesamowity pokaz świetlny odbył się dzięki 526 dronom. Sprawdźcie wideo. 

Pokaz dronów w Chinach

Najczęściej się mówi o pokazie dronów, który miał miejsce w Chinach w Guiyang. W pokazie świetlnym zostało zaangażowanych aż 526 dronów, które oświetliły niebo nad miastem. W związku z tym pojawiły się trójwymiarowe serca, motyle, ludzkie ciała, wszystko w połączeniu przepięknych kolorów, zsynchronizowanych z muzyką. Jeżeli na filmiku, który znajdziecie poniżej, wygląda to tak spektakularnie, to nie chcemy nawet myśleć o tym, jak prezentował się ten pokaz świetlny dronów na żywo. Wyobraźcie sobie letni klimat, noc i towarzyszące temu latające drony rozświetlające miasto pełnią kolorów.

Poniżej filmik, w którym zobaczycie niesamowity pokaz świetlny dronów, który odbył się w Chinach. Robi niesamowite wrażenie, dlatego warto to sprawdzić!

Pokaz dronów Intel

Pokazy świetlne są innowacyjną formą rozrywki, która coraz częściej jest praktykowana i ceniona. Dlatego firma Intel organizuje mnóstwo tego typu prezentacji, zbierających tłumy zachwyconych ludzi. Wraz z pomocą firmy Hp i GoldenVoice jeden z takich pokazów, można było zobaczyć podczas pierwszego weekendu festiwalu Coachella. W związku z tym zebrała się jedna z największych widowni pokazów świetlnych, co spowodowało, że ten moment należał do historycznych.

Pokaz świetlny dronów to drony wyświetlające kształty 3D plus towarzyszące im połączenia kolorów zsynchronizowane idealnie z muzyką, która jest nieodłącznym elementem festiwalu. Reakcje w mediach społecznościowych obecnych ludzi na festiwalu były bardzo pozytywne. Takie niespodzianki idealnie się sprawdzają i dodatkowo zachęcają jeszcze większą grupę ludzi do udziału np. w pokazach świetlnych z udziałem dronów. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

300 drones took to the sky Weekend 1. Drones powered by @intel, presented by @hp #hpcoachella #inteldrones

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.