Najdziwniejsze pasje ludzi. Czy znacie je wszystkie?

Wiadomym jest, że nie samą pracą żyje człowiek. W wolnym czasie lubimy oddać się swojemu hobby. Bez wątpienia każdy z nas zna kolekcjonera znaczków lub zagorzałego sportowca. Jednak są ludzie, którzy nie zadowolą się zwyczajnym, prostym hobby. Sprawdźcie koniecznie najdziwniejsze pasje ludzi na całym świecie!

Nietypowe zainteresowania

Niektórzy ludzie zbierają swoje obcięte paznokcie i umieszczają je w słoiczkach. Inni natomiast udają martwego. To tylko jedne z niektórych nietypowych zainteresowań ludzi wokół nas. Najdziwniejsze pasje ludzi mogą nas zaskoczyć. Przykładowo, Graham Barker może się pochwalić największą kolekcją na świecie, która się składa z „kłaczków” z pępka! Rozpoczął on swoją kolekcję aż 35 lat temu. Możemy się domyśleć, jak ogromny jest jego zbiór w dniu dzisiejszym. Kolejną dziwną pasją jest strzelanie mlekiem z oka na odległość. Niejaki Mehmet Yilmaz posiada właśnie tę umiejętność. Mężczyzna ten, zasysa mleko nosem, a następnie tryska nim z oka prosto do filiżanki! Oprócz tego, że samo w sobie jest to bardzo dziwne, to na dodatek wpisuje się do księgi rekordów Guinessa.

Niecodzienne hobby

Niewątpliwie wielu z nas marzyło o wielkiej karierze aktorskiej. Któż nie chciał, aby to właśnie on był odtwórcą główniej roli w filmie? Jednak nie dotyczy do Paula Yarrowa. Owszem, uwielbia on, kiedy pokazują go w telewizji. Istotną kwestią jest to, że jego pasją jest bycie gwiazdą drugiego planu! Właśnie z tego powodu staje on za prezenterami telewizyjnymi podczas transmisji na żywo. Gdy zna on termin termin takiej transmisji, bierze sobie wolne, a następnie biegnie, żeby stanąć za prezenterami.

Bardzo dziwne pasje

Najdziwniejsze pasje ludzie nie przestaną nas chyba nigdy zadziwiać. Czy wiedzieliście, że pasją może być udawanie zmarłego? Właśnie tak, dobrze przeczytaliście! Chuck Lamb to mężczyzna, który poświęca każdą swoją wolną chwilę właśnie temu hobby. Robi to nawet w pracy, w święta, jak również podczas urlopu. Jego pomysłom nie ma końca. Wymyśla za każdym razem nowe sytuacje, w których może zaprezentować się jako trup. Jego ukochana żona wspiera tę pasję, co więcej, dokumentuje ją nawet zdjęciami.

Jak widać, nie każde hobby musi być takie samo. W filmie poniżej znajdziecie mnóstwo ludzi, którzy wprawią was w osłupienie. Niekoniecznie z powodu swoich kłaczków z pępka.

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.