Kraków Live Festival 2019 ogłasza kolejnych artystów!

Kraków Live Festival szykuje w tym roku mocny skład. Do tej pory na liście znaleźć można rapera Post Malone czy światowej sławy muzyka, Calvina Harrisa. Dzisiaj kolejny rzut nazwisk. W związku z tym line-up rośnie w siłę, a my radzimy wziąć wolne w pracy i kupić bilety.

Kraków Live Festival line-up, bilety

W dniach 16-17.08 w Krakowie odbędzie się jeden z większych festiwali muzycznych w Polsce. Jak co roku, nazwiska artystów zachęcają do wzięcia udziału. W związku z tym, tegoroczną edycją również nie będziemy zawiedzeni. A to za sprawą gwiazd takich jak: Post Malone, Calvin Harris, Macklemore czy Dj Snake. Cieszy nas coraz to większa chęć odwiedzania naszego kraju przez zagraniczne gwiazdy. Okazuje się, ze fani dają radę i przez energię pod sceną, zachęcili do ponownych odwiedzin.

Do 6 sierpnia karnet 2-dniowy kosztuje 399 zł. Jeżeli chcecie dodatkowo wykupić pole namiotowe, koszt wzrasta do 459 zł. W sytuacji, kiedy potrzebujecie wejściówki jednodniowej, musicie naszykować 249 zł. Najlepsza opcja wypada dla dzieci do 3 roku życia, ponieważ wstęp jest bezpłatny, a od 3 do 10 roku życia należy się 50% zniżka.

Kraków Live Festival kolejni artyści ogłoszeni

W dniu dzisiejszym organizatorzy festiwalu podali nazwy kolejnych artystów. Sporo osób będzie bardzo zadowolonych. A to za sprawą m.in. Masego, Ski Mask The Slump God, PRO8L3M czy Krzysztofa Zalewskiego.

Masego

Ma zaledwie 25 lat a jego nazwisko już pojawia się na największych muzycznych wydarzeniach. Ma za sobą liczne kolaboracje, a jego utwór Navajo to prawdziwy hit. Warto sprawdzić wykonanie piosenki w ramach COLORS. Wykonany wspólnie z FKJ – Tadow to mieszanka jazzu i soulu, a dźwięk saksofonu, który bardzo często towarzyszy muzykowi, to miód dla uszu. Masego miał okazję grać koncert w warszawskiej Proximie w 2018 roku. Ci, którzy byli obecni, wiedzą że to prawdziwy talent!

PRO8L3M

Panowie znani wszystkim fanom polskiego rapu. Ich kariera potoczyła się w zadziwiająco szybkim tempie. Ich koncertom towarzyszą wizualizacje na światowym poziomie, natomiast bilety zawsze są wyprzedane. Najnowsze wydawnictwo WIDMO zadaje wiele pytań na temat kierunku, w jakim idzie świat i przy okazji my sami.

Polecamy brać udział w festiwalach muzycznych. Czekają Was niesamowite chwile!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.