Ma dopiero 11 lat! Jest najmłodszą tatuatorką, zobacz jej prace!

Ma dopiero 11 lat a już zajmuje się sztuką tatuażu. Nadia Latusek to najmłodsza tatuatorka, która talent rozwija w salonie prowadzonym przez swoich rodziców. Dzięki nim zainteresowała się tematem. Opłacało się, ponieważ w dalszym ciągu możemy oglądać jej nowe prace. 

Jak się to zaczęło?

Przygoda z tatuowaniem zaczęła się już w wieku 10 lat! To wtedy Nadia zdecydowała się na rozpoczęcie przygody. Z początku obserwowała pracę w studio rodziców, widząc jak to wygląda od podstaw. Pierwszy tatuaż zrobiła swojej mamie i było to czarne serduszko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nadia 11 years #tattoo #girltattoo #young #ink #tattooink #poland #wroclaw #love #fun #kwadron #intenzeink #balmtattoo #younggirlls #tattooboysandgirls #design #tattooinspiration #tattoogirl @bettytattooshop @betizkam

Post udostępniony przez Nadia Latusek (@nadialatusek)

Nadia od zawsze lubiła rysować, co jak wiadomo pomaga w tatuowaniu. Potem tatuowanie rozpoczęła od sztucznej skóry, na której intensywnie ćwiczyła. Następnie na ochotnika zgłosiła się mama, potem kolejni klienci! I tak jej kariera stale się rozwija.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTY4NzI4ODc0MjA2MTI4/?utm_source=ig_story_highlights_share&igshid=uhtgoz7szdlj

Post udostępniony przez Nadia Latusek (@nadialatusek)

Nadia Latusek najmłodszą tatuatorką

Pracę Nadii można zobaczyć na jej Instagramie, jak i przy okazji wydarzeń związanych ze sztuką tatuażu. Dodatkowo dziewczyna była obecna na Wrocław Tattoo Konwent, gdzie kolejka do stoiska nie miała końca! Każdy chciał zobaczyć jak wygląda praca młodej artystki jak i skorzystać z jej usług.

Jak sama mówi, uwielbia tatuować kolorowe stworki z bajek. Cieniować się dopiero uczy, ale jeżeli jej prace wyglądają tak teraz, to nie sposób sobie wyobrazić do jakiej perfekcji dojdzie jak dorośnie! Dlatego czekamy z niecierpliwością!

Podsumowując, Nadia tatuuje w studio swoich rodziców, czyli w Betty Tattoo Shop we Wrocławiu. Jeżeli ktoś jest chętny na tatuaż, można ruszać!

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.