Love Island Polska: nowe show Polsatu! Co to za program?

Stacja zapowiada, że nowe show Polsatu, Love Island Polska będzie absolutnym hitem wśród wszystkich programów. Przeczytaj na czym będzie polegać i sprawdź, czy warto czekać na premierę!

Love Island Poland

Niedawno, stacja Polsat ogłosiła, że na ich antenie premierę będzie miał jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych za granicą. W Wielkiej Brytanii powstały już 4 serie, a aktualnie trwają castingi do następnej. Osoby, które wzięły w nich udział zyskały dużą popularność i niezapomniane wrażenia. Na bieżąco śledziło go niemal 4 miliony widzów.

Love Island Polska casting

Do programu mogą zgłaszać się osoby spełniające pewne wymagania. Pierwszym warunkiem jest przedział wiekowy od 18 do 35 lat. W związku z randkowym charakterem show, oczywistym wydaje się również status singla. Chcąc wziąć udział w programie, po pierwsze należy wypełnić ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island. Następnie czekać na odzew ze strony producentów.

Co wydarzy się w nowym reality show?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć, ponieważ sytuacja tam jest bardzo dynamiczna. Na samym początku, od razu po wejściu do luksusowej willi w Hiszpanii, uczestnicy wybierają sobie partnerów. Ich poczynania niezmiennie są pod czujną obserwacją kamer. Dodatkowo co jakiś czas dostają zadania do wykonania. O wykluczeniu z zabawy decydują widzowie. Wolne miejsca zastępują nowi, otwarci na przygody ochotnicy. Warto dodać, że walka toczy się o nagrodę pieniężną.

Love Island Polska odcinki

Struktura programu świadczy o tym, że oprócz sympatii wśród pozostałych uczestników, kandydat na wygraną musi zapewnić sobie również względy telewidzów. Według zapewnień stacji, możemy spodziewać się dynamicznych zwrotów akcji i od groma rozrywki. Cała zabawa ma trwać aż 7 tygodni!

Love Island Polska – nowe show Polsatu już niedługo pojawi się na antenie! O dokładnej dacie premiery poinformujemy niebawem!