Mentorka programu Projekt Lady: Tatiana Mindewicz-Puacz!

Tatiana Mindewicz-Puacz to nie tylko mentorka programu Projekt Lady, ale także trenerka rozwoju i publicystka. Oprócz tego jest ekspertką do spraw kampanii społecznych i programów CSR. Przeczytaj artykuł i dowiedz się kilku faktów z jej życia!

Tatiana Mindewicz-Puacz [WIEK, SKĄD POCHODZI]

Urodziła się 30 czerwca 1971 roku w Szczecinie. Uczyła się i studiowała w Warszawie. Pierwszą pracą, jakiej się podjęła była posada w tygodniku Motor oraz Radiu Kolor. Obecnie jest właścicielką firmy doradczej Task Force Consulting, a dodatkowo prezesem fundacji FIRST.

Tatiana Mindewicz-Puacz kariera telewizyjna

Od pierwszego sezonu programu Projekt Lady występuje tam w roli mentorki. Stara się pomóc młodym, zagubionym dziewczynom uwierzyć w siebie i odnaleźć właściwą drogę w życiu. Często również zabiera głos w różnych dyskusjach, jako ekspertka w dziedzinie coachingu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jeśli niezmiennie będziemy robili „to, co zawsze” – niezmiennie będziemy dostawać od życia „to, co zawsze” 🤷🏼‍♀️ Może właśnie dzisiaj jest ten dzień, kiedy: – zamiast 3 kawy poprosimy o szklankę wody? ☕️ – zamiast zastanawiania się „czy zadzwonić? 😱” po prostu zadzwonimy? 📞 – zamiast marzenia o lepszej przyszłości zaplanujemy, co mamy w tej sprawie do zrobienia? 💫 A potem zrobimy pierwszy krok? 🤔👣 #changestartsnow #todayistheday #firststep #righttimerightplace #dowhatyoulove #positivevibesonly #mindset

Post udostępniony przez Tatiana Mindewicz-Puacz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz Luz. I tak nie będę idealna; Miłość. I co dalej?

Kobieta może pochwalić się dwoma autorskimi książkami. Doradza w nich, jakie cele obrać w życiu i czym się w nim kierować, aby dostrzegać jak najwięcej jego pozytywnych aspektów. Pierwsza książka pojawiła się 5 lipca 2017 roku, natomiast druga premierę miała w sierpniu 2018 roku. Oprócz tego, warto dodać, że w październiku 2016 roku ukazał się jej audiobook Buduj relacje – nie będziesz musiał sprzedawać. Pięć kroków do stworzenia wartościowej relacji biznesowej.

Tatiana Mindewicz-Puacz życie prywatne, syn

Kiedy miała 18 lat zaszła w ciążę. Urodziła syna Bartka, który aktualnie ma 30 lat. Młodszy – Jakub, bardzo ceni sobie prywatność i nie chce gdziekolwiek ukazywać swojego wizerunku. Podobnie jej partner, którego możemy zobaczyć jedynie kawałek na zdjęciu zamieszczonym na jednym z portali społecznościowych kobiety.

Tatiana Mindewicz-Puacz Instagram

W sieci, jej profil cieszy się dużą ilością fanów. Aktualnie obserwuje ją tam aż ponad 124 tysiące internautów! Zamieszcza tam zdjęcia ze spotkań służbowych, ale równie chętnie dzieli się tym, w jaki sposób spędza czas wolny. Na Instagramie można wyszukać ją pod nazwą użytkownika @tatiana_empe.

Mentorka programu Projekt Lady bezsprzecznie emanuje pozytywną energią i odpowiednią dawką motywacji do działania, a przy tym spełnia się w życiu prywatnym, ale również zawodowym.