Anna Grygier: żona Łukasza Fabiańskiego. Co o niej wiadomo?

Anna Grygier – żona Łukasza Fabiańskiego, bramkarza West Ham United, zdecydowanie unika pozowania fotoreporterom, czy sesji zdjęciowych dla wszelkich magazynów. Nie udziela wywiadów, nie prowadzi konta na Instagramie. Kim zatem jest i czym się zajmuje? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

Anna Grygier i Łukasz Fabiański

Para poznała się już w czasach, kiedy oboje chodzili do liceum, a mężczyzna dodatkowo uczęszczał do Młodzieżowej Szkoły Piłkarskiej. To ona jest starsza o 5 lat od partnera. A więc obecnie ma 39 lat. Ślub natomiast wzięli dopiero 15 czerwca 2013 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Family Winter Wonderland #family #familytime

Post udostępniony przez Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski)

Anna Fabiańska syn

23 grudnia 2015 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Jan. Sporadycznie można zobaczyć go na zdjęciach zamieszczanych na portalach społecznościowych piłkarza. Fani twierdzą, że jest oczkiem w głowie rodziców. Obecnie dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej go wychować.

Anna Grygiel-Fabiańska

Żona bramkarza polskiej reprezentacji w piłkę nożną, zdecydowania bardziej woli spędzać czas z rodziną w domowym zaciszu, niż w błysku fleszy. Ceni sobie prywatność, a bycie rozpoznawalną zdecydowanie nie jest jej priorytetem i nie sprawia jej przyjemności.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy New Year🥂🍾 #newyear

Post udostępniony przez Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski)

Anna Grygier czym się zajmuje?

Podobno Anna Grygiel pracuje w jednym z banków w Poznaniu. Bramkarz niewątpliwie może liczyć na żonę w każdej sytuacji. Jest dla niego oparciem, najlepszą przyjaciółką i wielką miłością zarazem. Tworzą zgodną i kochającą się parę.

Bezsprzecznie Anna Grygier, żona Łukasza Fabiańskiego może pochwalić się zachwycającym wyglądem i szkoda aż, że tak rzadko możemy podziwiać ją u boku męża. Jednakże pewnym jest, że przy okazji każdego meczu, klubowego, czy reprezentacyjnego jest najlepszą i najcenniejszą fanką piłkarza!