Lord Kruszwil vs Mini Majk na FAME MMA 5!

Lord Kruszwil vs Mini Majk na FAME MMA 5! Nie milkną echa sobotniej gali FAME MMA 4, podczas której zobaczyliśmy 8 pojedynków. Gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już teraz wiadomo, że miejsce będzie mieć także piąta edycja walk znanych osób. Znamy już pierwszą parę, która skrzyżuje rękawice na FAME MMA 5 – w oktagonie zmierzą się Lord Kruszwil oraz Mini Majk.

Lord Kruszwil vs Mini Majk

Walka Lorda Kruszwila z Mimi Majkiem nie była planowana przez włodarzy FAME MMA. O pojedynku widzowie dowiedzieli się spontanicznie, podczas jeden z przerw między walkami podczas sobotniego wydarzenia. Do oktagonu nagle wkroczył wspomniany Mini Majk. Zasugerował działaczom, że chętnie wystąpi na ich gali, jednak pod warunkiem, że zmierzy się ze znanym youtuberem, Lordem Kruszwilem.

Reakcja Wojtka Goli, jednego z szefów federacji była natychmiastowa. Na oczach tysięcy widzów zadzwonił z ringu właśnie do Lorda Kruszwila. Ten początkowo nie wierzył w wyzwanie, jednak chwilę później zgodził się na podjęcie rękawicy. Postawił jednak warunki – duża część z jego gaży za stoczenie walki, ma zostać przelana na cele charytatywne. Kolejny warunek to wpłacenie 50 tysięcy złotych przez włodarzy FAME MMA również na rzecz celów charytatywnych. Po wstępnym zaakceptowaniu wymagań, walka ma się odbyć już na kolejnej gali. Z pewnością będzie ona niezwykle elektryzująca – głównie w środowisku osób związanych z platformą YouTube, jednak nie tylko.

Lord Kruszwil vs Mini Majk – kiedy walka?

Wielu zadaje sobie pytanie, kiedy będzie można zobaczyć starcie Lorda Kruszwila z Mini Majkiem. Ma się ono odbyć na kolejnej gali FAME MMA. Ta z kolei, ma odbyć się w grudniu tego roku, lub na początku stycznia kolejnego roku. Są to jednak informacje jeszcze niepotwierdzone, nieoficjalne.

Lord Kruszwil vs Mini Majk – kim są?

Zarówno Kruszwil jak i Mini Majk zasłynęli ze swoich kanałów w serwisie YouTube. Ich działalność jednak zdecydowanie się różni. Kanał Kruszwila był jednym z najpopularniejszych w Polsce, jednak po publikowaniu coraz to bardziej kontrowersyjnych treści, został usunięty.

Mini Majk urodził się w 1995 roku. Cierpi on na achondroplazję, która odpowiada za jego niski wzrost – Majk mierzy 131 centymetrów. Słynie on jednak z dużego dystansu do siebie, jest bardzo lubiany. Jego kanał na YouTube zgromadził już ponad pół miliona subskrypcji. 

źródło zdjęć: instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.