Król Lew, premiera 2019. Kiedy wejdzie do kin? Zwiastun!

Jak tylko do sieci trafił zwiastun nowego Króla Lwa, od razu zaczęły się pytania, kiedy cały film trafi do kin! Data premiery została przewidziana latem już tego roku! Król Lew, kiedy dokładna data ekranizacji? Kto użyczy głosu bajkowym bohaterom? Zdradzamy wszystkie szczegóły!

Król Lew 2019

W Internecie możemy już zobaczyć oficjalny zwiastun filmu. To kolejna bajka Disneya, więc na pewno będzie świetna! Sama Beyonce użyczy swojego głosu Nali. Oprócz niej, będziemy mogli usłyszeć głosy innych wielkich gwiazd. Donald Glover podkłada głos dla Simby, Jamesa Earla Jonesa usłyszymy jako Mufasę. Oprócz nich usłyszymy także: Billy’ego Eichnera, Setha Rogena, Johna Olivera, Chiwetela Ejiofora, Alfre Woodarda, a także Johna Kani. Z takimi gwiazdami produkcja z pewnością będzie niesamowicie udana!

Król Lew 2019 zwiastun

Zwiastun Króla Lwa pokazuje pierwszą scenę filmu, podczas której mały Simba zostaje pokazany wszystkim mieszkańcom. Prawie wszystkie sceny, które możemy zobaczyć w trailerze, są wierne oryginałom. Jedyne co się zmieniło, to grafika i rozdzielczość. Wszystko zawdzięczamy niesamowitej grafice komputerowej.

Król Lew premiera

Kiedy zatem możemy spodziewać się daty premiery tak kultowego filmu, jakim jest Król Lew? Na pewno będzie w tym roku! Na końcu zwiastuna widnieje informacja, że data światowej premiery przypada na 17 lipca 2019. W Polsce film będzie dostępny już 19 lipca tego roku. Przypominamy, że oryginalna bajka Disneya pt. „Król Lew” ukazała się w roku 1994! Po tylu latach wciąż jest żywa, wzrusza każdego, a niektórzy nawet dalej uronią łzę. Ta kultowa produkcja w dalszym ciągu bawi dzieci. Piosenki i sceny filmu kwalifikują się do ponadczasowych! To niewątpliwie produkcja, która stała się symbolem kinematografii z lat 90.

Król Lew fabuła

Film opowiada o losach młodego lewka, który jest następcą tronu po swoim ojcu. To wyczekiwany syn i wszyscy mieszkańcy sawanny cieszą się, że przyszedł na świat. Wszyscy, oprócz Skazy, który objąłby tron, gdyby się nie narodził syn dotychczasowego króla. Dlatego zaczyna knuć spisek, który doprowadza do ogromnej tragedii. Reszty już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bowiem wszyscy znamy losy młodego, ale niesamowicie dzielnego lwa!

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.