Lewandowski i Szczęsny na obłędnie drogich wakacjach. Zobacz jak się bawili.

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny po ostatnich sukcesach w meczu Polska-Izrael zasłużyli na wymarzone wakacje wraz z rodzinami. Dlatego zdecydowali się na wspólne wakacje na wyspie greckiej Mykonos. Zobaczcie gdzie nocowali oraz jak spędzali czas!

Sukces w meczu Polska – Izrael

Dokładnie tydzień temu odbył się mecz Polska – Izrael, w którym nasi piłkarze wygrali aż 4:0. To z pewnością niesamowita wiadomość i sukces polskiej kadry. Dodatkowo zawodnicy, oprócz gry w biało-czerwonych barwach, mają na co dzień mecze w swoich drużynach. Robert Lewandowski związany jest z klubem Bayern Monachium, natomiast Wojciech Szczęsny gra w Juventusie F.C. Sportowcy mają za sobą długie i ciężkie treningi, jak i sporo rozegranych meczy. To jest idealny powód, żeby polecieć na wakacje!

Lewandowski i Szczęsny wspólne wakacje

Piłkarze, wraz ze swoimi rodzinami, wybrali się na wspólne wakacje. Spędzili je na wyspie Mykonos, gdzie wypoczywali po ciężkich rozgrywkach oraz spędzali czas relaksując się nad basenem.

Jak napisała Marina na swoim Instagramie, po pracowitym okresie, należy się odpoczynek z grupą znajomych i dziećmi. Obydwie pary wzięły również swoje pociechy, co można zobaczyć w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves😍 It’s our time, time for family 👨‍👩‍👧and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for „here and now”🙏🏻 __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok 🤗🤗 Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia 🙏🏻🙂 ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny 👨‍👩‍👧 i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość🙈😎🤗 ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”🙏🏻 ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach📸 W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne?💡😇 ▫️ Jestem taka szczęśliwa!🥰 Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️🙌 @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa 💪 Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Krajobrazy jak z raju, piękne zachody słońca oraz błękitna tafla morza. Takich widoków można pozazdrościć. Jak widać na zdjęciach, pary bawiły się świetnie i nie zabrakło też humoru! To zdjęcie wywołało sporo śmiechu, pokazując luźne podejście Wojtka Szczęsnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ah ten mój Wojtek😂🤪❤️🤷🏻‍♀️ @wojciech.szczesny1 Wy też tak macie? #copulegoals

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Gdzie zatrzymali się piłkarze z rodzinami?

Lewandowscy i Szczęśni wybrali jeden z najbardziej ekskluzywnych miejsc na wyspie. Mowa o Grecotel Mykonos Blu. Najtańsza opcja to półtora tysiąca złotych za noc. Są również droższe oferty, nawet do 20 tysięcy za noc. Można wybrać pojedyncze pokoje jak i ekskluzywne wille. Zresztą zobaczcie sami. Zdjęcia robią wrażenie!

Poniżej zdjęcia z droższej oferty.

 

 

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.