Komisarz Alex sezon 13. Kiedy nowe odcinki?

Serial „Komisarz Alex” jest z nami już od 7 lat! Losy pracującego w policji owczarka niemieckiego śledzi już zapewne cała Polska. Widzowie pokochali ten serial tak bardzo, że powstało już 12 sezonów. Teraz czas na następny, 13 sezon. Co wydarzy się w następnej serii, czy policjantka Lucyna zginie?

Komisarz Alex sezon 13 kiedy będzie?

TVP zapowiedziało, że już wkrótce wyjdą następne odcinki Komisarza Alexa. Od roku 2017 jako głównego bohatera mamy przyjemność oglądać Krystiana Wieczorka i w tej serii również tak będzie. Już od 7 września tego roku zobaczymy na nowo przygody policjanta czworonoga. Będzie on pilnował łódzkich ulic i ratował je od przestępców. W nowym sezonie nie obędzie się bez wielu niebezpieczeństw, którym policjanci będą musieli stawić czoła. Tym razem najbardziej zawiłe przygody będzie miała ukochana przez wszystkich komisarz Lucyna. Mimo, że tworzy ona wraz z Gutkiem parę nie do zdarcia, to jednak tym razem los pokrzyżuje ich plany. Stanie się to do tego stopnia, że Lucyna będzie musiała zrezygnować z pracy!

Komisarz Alex gdzie oglądać?

Odcinki będą emitowane na kanale TVP1 o godzinie 20:30. Sezon 13 ma mieć aż 13 odcinków, czyli o 5 więcej, niż poprzedni! Ponownie będziemy mogli oglądać zapomnianych już: Piotra Bondyrę, Janusza Chabiora, Beatę Fido, a także Zbigniewa Lesienia. Oprócz nich zobaczymy również innych widzianych do tej pory na ekranach aktorów.

źródła zdjęć: superseriale, Instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.