Kinsey Wolanski – półnaga modelka w finale Ligi Mistrzów, odzyskała konto na Instagramie

Kinsey Wolanski, półnaga modelka wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów! Choć najważniejszy mecz sezonu w europejskich rozgrywkach nie porywał, miejsce miało wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci wielu fanów. Anonimowa do tej pory kobieta, bardzo szybko zdobyła sławę. Transmitowany do setek krajów mecz okazał się idealnym oknem wystawowym na świat.

Finał Ligi Mistrzów 2019

Oczekiwania przed najważniejszym meczem rozgrywek Champions League sezonu 2018/2019 był naprawdę spore. Wszystko za sprawą niesamowitych okoliczności, w jakich obie ekipy znalazły się w finale. Przypomnijmy: Liverpool w niesamowity sposób odrobił z nawiązką trzy bramki straty z pierwszego meczu z Barceloną. Popularne Koguty musiały natomiast zdobyć 3 gole w ostatnich 45 minutach spotkania z Ajaksem – im również ta sztuka się udała.

Wielu oczekiwało podobnie zwariowanego meczu w finale – kibice musieli jednak obejść się smakiem. Podopieczni Jurgena Kloppa znakomicie weszli w mecz, już w drugiej minucie strzelając gola z karnego. Tottenham przez resztę pojedynku prezentował się lepiej, ale ostateczne słowo znów należało do the Reds, którzy wygrali 2:0. Mecz szybko ogłoszony został najnudniejszym finałem rozgrywek od lat. Miała w nim jednak miejsce bardzo niecodzienna scena.

Półnaga modelka wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów

Cała sytuacja miała miejsce w 17. minucie meczu. Sędzia nagle przerwał zawody, a na boisku oko kamery uchwyciło skąpo ubraną kobietę, za którą już podążały służby porządkowe. Stewardzi bardzo szybko uporali się z nieproszonym gościem. W sieci o całej sytuacji momentalnie zrobiło się głośno.

Internauci bardzo szybko odnaleźli winną zamieszania w mediach społecznościowych. Okazało się, że cała akcja była zaplanowana, a szalona fanka reklamowała pewien kanał w serwisie YouTube.

Półnagą modelką okazała się Kinsey Wolanski, o której już teraz mówi się, że ma polskie korzenie – wszystko ze względu na nazwisko. Ma ona być życiową partnerką twórcy kanału, którego nazwę ujawniła milionom kibiców przed telewizorami.

Kinsey Wolanski Wiek

Kinsey Wolanski urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Mimo młodego wieku uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych m.in. dla Maxim, Sports Illustrated, and FHM. 22-letnia modelka obecnie skupia się na prowadzeniu swojego profilu na instagramie.

Kinsey Wolanski Instagram

Niesamowite statystyki momentalnie zaczął notować jej profil w serwisie Instagram. Kinsey w chwili pisania artykułu ma blisko 800 tysięcy obserwujących, gdy podczas trwania finału ta liczba wynosiła 400 tysięcy. Nieustraszonej kobiecie za wybryk grozi wysoka grzywna oraz zakaz stadionowy. To jednak wydaje się być niczym przy tym, co zarobi na swoim rozgłosie.