Hailey Bieber – żona Justina Biebera [wiek, ślub, Instagram]

Hailey Bieber to jedno z najgorętszych aktualnie nazwisk w świecie gwiazd. Żona Justina Biebera, która pomimo młodego wieku, osiągnęła naprawdę sporo! Jest rozchwytywaną modelką, uczestniczącą w wielu sesjach zdjęciowych dla największych magazynów. Aktualnie, razem z artystą są parą, którą zna cały świat.

Hailey Bieber wiek instargram

Hailey Bieber wiek. Ta młoda modelka aktywnie działa w modelingu i w świecie gwiazd, a ma zaledwie 22 lata! Jej rodzicami natomiast są : aktor Stephen Baldwin oraz Kennya Deodato. Pojawia się w licznych programach telewizyjnych oraz bierze udział w sesjach zdjęciowych dla największych magazynów mody. Ale to nie wszystko, ponieważ można było ją zobaczyć w kampaniach dla takich marek i nazwisk jak: Tommy Hilfiger, Philipp Plein i Ralph Lauren. Dodatkowo, można ją było również zobaczyć w programie Carpool Karaoke z udziałem Kendall Jenner. Wszystkie gwiazdy jeżdżą samochodem i śpiewają ulubione kawałki.

Na swoim Instagramie ma już prawie 20 milionów fanów! Codziennie przybywa kilka do kilkudziesięciu tysięcy nowych followersów, a liczby cały czas rosną. Modelka relacjonuje tam swoje życie prywatne, między innymi podróże, wypady ze znajomymi czy swojego nowego psa. Zdjęcia z wcześniej wspomnianych sesji zdjęciowych również są często dodawane. Jednak najwięcej polubień zbierają zdjęcia z udziałem jej męża: Justina Biebera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#nantucket #weekendmaxmara

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Hailey Bieber ślub mąż

Informacja o tym, że Justin został mężem Hailey, obiegła świat w tempie ekspresowym! Para nie pochwaliła się tym wcześniej, dlatego było to tak sporym zaskoczeniem. Pewnego dnia modelka zmieniła na Instagramie swoje nazwisko z Baldwin na Bieber. Ich wspólne zdjęcia i komentarze do mediów potwierdziły fakty. Aktualnie krążą plotki, że para planuje ślub kościelny. Wcześniej wzięli tylko cywilny. Patrząc na zdjęcia, para wygląda na szczęśliwą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

safe place. happy place.

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Podsumowując, Hailey Bieber jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie. Para wygląda na zakochanych i wspierających siebie wzajemnie.

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.