Gwiazda filmów dla dorosłych pije piwo w 10 sekund! [WIDEO]

gwiazda filmów dla dorosłych

Gwiazda filmów dla dorosłych pije piwo w 10 sekund! Na swoim profilu w serwisie Instagram, kobieta znana przez wielu panów pod pseudonimem Mia Khalifa, opublikowała nagranie w którym błyskawicznie opróżnia kufel złocistego trunku. Internauci są pod wrażeniem, śmiejąc się przy tym, że akurat tego talentu 26-latki nie znali. Wideo możecie zobaczyć poniżej!

Gwiazda filmów dla dorosłych znowu na językach

Mia Khalifa ma 26 lat. Spotyka się ją także pod nazwiskiem Mia Callista, a urodziła się w Bejrucie (Liban). Zasłynęła głównie z gry w filmach dla dorosłych. Co ciekawe, mówi się, że w tejże branży trudniła się zaledwie 3 miesiące. W sieci jest jednakże bardzo popularna, a filmy z jej udziałem nierzadko biją rekordy popularności. Przy wszystkim jest dość charakterystyczna. Ostatnimi czasy często można spotkać ją w piłkarskim środowisku. Wszystko zaczęło się od zdjęć w koszulce londyńskiej drużyny West Ham. Wtedy o kobiecie znowu zrobiło się głośno. Ostatnio zainteresowała się też innym zespołem który występuje w lidze angielskiej – mowa o Watfordzie.

ZOBACZ TAKŻE: KRUPA ŚNIEŻNA WE WRZEŚNIU W POLSCE!

Mia Khalifa pije piwo w 10 sekund!

Piwo w 10 sekund? Niejeden mężczyzna marzy o tym, aby osiągnąć taki wynik. Udało się to popularnej aktorce filmów dla dorosłych, a wszystkim popisała się w swoich mediach społecznościowych. Jej fani są zachwyceni i proszą o więcej tego typu popisów. Wszystko działo się podczas starcia Arsenalu z Watfordem. Gwiazda zapewnia jednakże, że z Watfordem łączy ją jedynie sponsor, a w sercu wciąż ma West Ham, w którym notabene między słupkami stoi Łukasz Fabiański.

Wideo na którym Mia Khalifa pije piwo można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.