Film Blanki Lipińskiej? Kiedy będzie?

Książka pt. „365 dni” autorstwa Blanki Lipińskiej to niewątpliwy hit ostatniego czasu! Wszystko wskazuje na to, ze niedługo doczekamy się ekranizacji tego bestselleru. Film Blanki Lipińskiej o tytule „365 dni” jest już w toku realizacji. Sama autorka zdradziła, że trwają już prace nad ekranizacją jej książki. Kiedy zatem będziemy mogli wybrać się do kina?

Film pt „365 dni” czy powstanie?

Autorka potwierdziła, że jej fani będą mogli niedługo cieszyć się ekranizacją powieści. Zdradziła również tajemnicę, że prace nad nim już trwają. Krążyły plotki, iż Maciej Kawulski miał właśnie odpowiadać za jego reżyserię. Jednak 20 lutego zostały one zdemontowane. W dalszym ciągu nie wiadomo, kto będzie za to odpowiadał.

Data premiery filmu „365 dni”

Data premiery została zaplanowana na najbardziej romantyczny dzień w roku. Dokładnie tak, film trafi do kin już 14 lutego 2020 roku. Sama Blanka Lipińska podała tę informację na swoim Instagramie. Fani tego święta są zachwyceni. To niewątpliwie wspaniały sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Fabuła filmu również będzie sprzyjała romantycznej atmosferze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pisałam i mówiłam wiele razy o tym, że cała saga to historia, która była inspirowana moim życiem. Że spora cześć wydarzeń miała miejsce w realu. Czy ta historia mogła skończyć się inaczej ? No jasne ! Zakończeń mogło być nieskończenie wiele…ale było takie, jak jest opisane. Możecie oceniać książkę pod względem budowy, fabuły, języka, możecie oceniać bohaterów, ich wybory i drogi, którymi idą. Ale nie zastanawiacie się „co by było gdyby”. Ani ja, ani Wy już nie mamy na to wpływu. Dziś premiera „Kolejne 365 dni” ! Przyjmijcie tę opowieść, przemyślcie ją, pokochajcie, albo nie i doceńcie (lub nie) naukę, jeśli ją tam znajdziecie 🙏🏼 ———- Będę tęsknić…BA! Już tęsknie za tą powieścią. Będzie mi jej baaaaaardzo brakować 🥺 To było cudowne moc kolejny raz to przeżyć! ———- Teraz pozostaje tylko czekać na premierę filmu 14.02.2020 🔥 ——— Bardzo Was proszę o nie spojlerowanie pod tym postem. Będę usuwać wszelkie opisy fabuły.

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

„365 dni” kto zagra?

Film Blanki Lipińskiej już za niecały rok. Wiele osób zastanawia się, kto w nim zagra. Na różnych forach możemy znaleźć spekulacje dotyczące aktorów. Pojawia się coraz więcej typów do obsady głównych bohaterów. Fani proponowali, aby główną rolę dostał Mikołaj Roznerski. Autorka książki odrzuciła tę propozycję. Swoją decyzję uargumentowała, mówiąc że nie jest wystarczająco męski. Dodatkowym kryterium jest narodowość – główny bohater musi być Włochem. Do tej pory jednak nic nie wiadomo na temat aktorów. Obsada ról jest ściśle strzeżona tajemnicą. Jednak dajemy wam pewność, że jak tylko pojawią się nowe informacje, poinformujemy was o nich.

Fabuła filmu 365 dni

Jak wiadomo, będzie to ekranizacja powieści. Blanka Lipińska podaje, że nie ma zamiaru odbiegać od fabuły książki. Możemy więc się spodziewać Laury ze swoim chłopakiem, którzy wraz z dwójką przyjaciół wyjeżdżają na Sycylię. To mają być bajkowe wakacje, które zamieniły się w koszmar. Reszty nie będziemy wam zdradzać, dowiecie się sami już w Walentynki!

źródła zdjęć: ASZ, Instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.