Sprawdź kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże! [Zara, Inditex]

Letnie wyprzedaże zbliżają się wielkimi krokami! To świetna okazja, aby uzupełnić garderobę jeszcze przed wakacyjnymi wyjazdami. Ubrania będzie można kupić nawet 70% taniej! Sprawdź kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże w sklepach sieci Inditex!

Kalendarz wyprzedaży 2019: od kiedy są wyprzedaże?

Letnie obniżki cen w większości sklepów rozpoczynają się już w czerwcu. Nie istnieje jednak konkretna data, która wyznaczałaby początek wyczekanego czasu wyprzedaży. Możemy liczyć na okazyjne ceny, które zostaną obniżone nawet o 70%. Jeśli zastanawiasz się kiedy dokładnie startują obniżki cen, to koniecznie zapoznaj się z kalendarzem wyprzedaży. Warto regularnie odwiedzać także strony internetowe wybranych sklepów, a także zdecydować się na newsletter. Niekiedy możemy liczyć także na dodatkowe kupony rabatowe.

Wyprzedaże internetowe

Również online możemy liczyć na kuszące ceny! Jeśli nie mamy ochoty wychodzić z domu, z wyprzedaży można skorzystać także za pośrednictwem sklepów internetowych. W przypadku sklepów internetowych, ale także stacjonarnych trzeba wiedzieć, że obniżki cen są zdecydowanie większe w sierpniu. Warto zatem rozplanować zakupy stopniowo.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Sprawdź-kiedy-zaczynają-się-letnie-wyprzedaże-Zara-Inditex-1-1.png

Sprawdź kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże Inditex: Zara

Zara, czyli flagowa marka sieci Inditex ruszyła już z wyprzedażami! Na chwilę obecną możemy liczyć na ceny obniżone o 50% w sklepach stacjonarnych. Jeśli decydujemy się na zakupy online to będziemy musieli jeszcze poczekać. Na stronie internetowej dostępne są jedynie pojedyncze przecenione produkty. Większe promocje powinny pojawić się niebawem, zatem warto na bieżąco śledzić newsletter i fanpage sklepu.

Letnie wyprzedaże Inditex: Pull&Bear, Bershka, Stradivarius

W sklepach Bershka, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo ceny zostały obniżone o 50%. Fani zakupów mają naprawdę duży wybór, ponieważ przecenione zostały ubrania, akcesoria oraz buty. Podobnie jest w  Pull&Bear, gdzie widać już obniżki cen. Jedynie Stradivarius nie ruszył jeszcze z letnimi wyprzedażami za pośrednictwem strony internetowej. Na zdecydowanie lepsze ceny możemy jednak liczyć kupując stacjonarnie.

Jak widać, sieć Inditex rozpoczyna wyprzedaż stopniowo. Warto jednak już teraz wiedzieć gdzie skorzystać z najlepszych cen!