Fest Festival w Chorzowie. Sprawdź dlaczego warto tam jechać

Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami i już niedługo będzie można uczestniczyć w największych muzycznych imprezach w Polsce. Zapewne wielu z was nie może się doczekać koncertów na otwartej przestrzeni przy zachodzie słońca oraz szaleństwa w tłumie. Co więcej, spędzenia czasu ze swoimi przyjaciółmi przy ulubionej muzyce. Dlatego przybliżymy wam jeden z lepiej zapowiadających się festiwali w Polsce. Fest Festival w Chorzowie. 

Fest Festival 2019

Jest to pierwsza edycja tego festiwalu, co nas dodatkowo cieszy. Nowych miejsc do spędzania czasu przy muzyce nigdy za wiele! Swoich ulubionych artystów będzie można zobaczyć w Parku Śląskim w Chorzowie już 23 sierpnia! Jak podają organizatorzy, chcą aby ten festiwal nie był tylko sceną z artystami. Zależy im na połączeniu tego z przebywaniem z szalonymi i kreatywnymi ludźmi, uciekając od codzienności. 

Follow The Step jest głównym organizatorem tej imprezy. Są odpowiedzialni za największe imprezy muzyczne w Polsce. Mowa o koncertach gwiazd takich jak: Scooter, Boris Brejcha czy festiwalu Undercity w Warszawie. 

Fest Festival Line Up

Jak na pierwszą edycję, line-up zapowiada się fenomenalnie. Długa lista artystów, którzy reprezentują przeróżne style muzyczne. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. A wśród nich m.in.

Jaden Smith

Syn Willa Smitha, podbił serca fanów na całym świecie. A to za sprawą oryginalności i naprawdę świetnych kawałków i to w tak młodym wieku. Artysta ma dopiero 20 lat a już może się pochwalić licznymi koncertami i kolaboracjami. Współpracował m.in. z raperami: Post Malone czy A$AP Rocky. 

Disclosure

Brytyjski duet muzyczny, który swoją działalność rozpoczął w 2010 roku. Szybko odnieśli sukces a ich pierwszy album Settle bił rekordy odtworzeń. Zasilają line-up wielkich muzycznych festiwali. Polskę odwiedzili na kilku koncertach oraz podczas Open’era. Mało kto nie słyszał ich najpopularniejszego krążka Latch.

Polska reprezentacja na festiwalu

Po pierwsze, będzie można usłyszeć nie tylko zagraniczne gwiazdy. Cieszy nas również fakt, że artyści z Polski też będą obecni. A po drugie, nie jest ich mało. Do składu dołączają: Otsochodzi, Holak, Paweł Domagała czy Natalia Szroeder

Fest Festival bilety

Bilety można kupić na oficjalnej stronie festiwalu. Ceny za karnet dwudniowy wahają się od 259 do 289 złotych. Zależy od terminu, w którym będziecie chcieli je kupić.  Natomiast jednodniowe wejściówki to koszt od 149 złotych do 179 złotych. Pole namiotowe można kupić za 100 złotych.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.