Fame MMA 5. Kto wystąpi? Kiedy walka? Gdzie gala?

Niewątpliwie każda edycja walk odniosła niebywały sukces. Przed nami niedługo gala Fame MMA 5! Kiedy będziemy mogli oglądać następny sparing? Kto tym razem weźmie w nim udział? Jakich sławnych youtuberów i celebrytów będziemy mogli zobaczyć? Specjalnie dla was przygotowaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania!

Fame MMA 5 kto wystąpi?

Od końca czwartego wydania gali, wszyscy niecierpliwie czekają na informację, kto wystąpi w następnej edycji programu. Niestety, ale nie wiadomo jeszcze, jakich nowych uczestników zobaczymy. W Internecie aż huczy od plotek, kto będzie następnym fighterem. Wiemy, że Rest jest chętny do starcia z reprezentantem Dixon 37. Ruby potwierdził, że również chciałby uczestniczyć w walce. Zaczynają się pojawiać kolejne nazwiska osób, którzy chcą stanąć na ringu. Przypominamy, że w Fame MMA 4 mogliśmy zobaczyć: Lil Masti, LinkiMaster, Meduxa, a także Boxdela. Jakie gwiazdy social mediów będziemy oglądać tym razem?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Trochę emocji było co?! 😅🔥 #famemma #famemma4 #weighin #brawl #fight #mma

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Fame MMA 5 kiedy gala?

Mimo, że 22 czerwca 2019 roku dobiegła końca czwarta gala, to organizatorzy już planują organizację następnej. Rozpoczęcie piątej edycji walk planują na 14 września tego roku! Nie potwierdzili tej informacji jeszcze w 100%, lecz będą robić wszystko, abyśmy za 2 i pół miesiąca mogli zobaczyć następne wydanie Fame MMA!

Nie wiadomo dokładnie, w jakim mieście będziemy mogli oglądać kolejne walki celebrytów. Pojawiają się spekulacje, że wydarzenie mogłoby odbyć się w Łodzi. Jednak organizatorzy wciąż się nad tym zastanawiają. Całe szczęście nie będą nas długo trzymać w niepewności. Już za niecałe 3 miesiące będziemy mogli zobaczyć, gdzie odbędzie się piąta edycja gali oraz kto na niej wystąpi! Nie możemy się już doczekać Fame MMA 5!
źródła zdjęć: Instagram, ktosiek

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.