FAME MMA 4: ogromna awantura na ważeniu! Zdecydowana interwencja ochrony [WIDEO]

FAME MMA 4: ogromna awantura na ważeniu! Właśnie dobiegło końca oficjalne ważenie zawodników przed jutrzejszymi walkami. Tematem numer jeden jest ogromna awantura, która wywiązała się między Adrianem Polakiem a Amadeuszem Ferrari. Zdecydowanie interweniować musiała ochrona.

FAME MMA 4: ceremonia ważenia

Właśnie dobiegła końca ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 4. Tak jak można się było spodziewać – dostarczyła ona wielu emocji. Najwięcej mówi się jednak o wielkiej awanturze, gdy na scenie twarzą w twarz stanęli Adrian Polak oraz Amadeusz Ferrari.

FAME MMA 4: ogromna awantura na ważeniu

Wspomniana wyżej dwójka – Adrian Polak i Amadeusz Ferrariupust swojej wzajemnej nienawiści dali już podczas konferencji prasowej przed kilkoma dniami. Jednakże to, co stało się dziś, przerosło wszelkie oczekiwania. Gdy zawodnicy mieli stanąć do popularnego, tradycyjnego face to face, Amadeusz Ferrari bez zastanowienia wyprowadził cios otwartą ręką w twarz Adriana Polaka.

Rozzłoszczony do czerwoności Polak rzucił się na swojego przeciwnika, jednak w porę interweniowała ochrona. Mimo to, poniżony przez Amadeusza nie dawał za wygraną. Doszło do niesamowitej szarpaniny, w efekcie której Polak i ochroniarz wypadli ze sceny. Wszystko wyglądało bardzo niepokojąco i mogło grozić nawet nie tyle kontuzją, co poważnymi obrażeniami obu mężczyzn.

Polak zdołał powrócić na scenę aby zrewanżować się rywalowi, jednak został bardzo mocno potraktowany przez ochroniarza. Wobec chwytu obezwładniającego, był bez szans. Włodarze natychmiast zdecydowali o tym, aby zrezygnować z konfrontacji twarzą w twarz w przypadku tej pary zawodników.

FAME MMA 4: ogromna awantura, komentarz Adriana Polaka

Całą sytuacje bardzo szybko starał się wyjaśnić zaatakowany Adrian Polak. Kilka minut po awanturze, wszedł jeszcze raz na scenę i przeprosił za całą sytuację. Oczywiście w niewybrednych słowach opowiadał o swoim oponencie. Trudno jednak dziwić się wielkiemu zdenerwowaniu Polaka. Jego rywal posunął się o krok za daleko. Eskalacja konfliktu będzie mieć miejsce już jutro w oktagonie. Można przypuszczać, że sędzia ringowy będzie miał pełne ręce roboty.

FAME MMA 4: ogromna awantura – zobacz nagranie!

Gala FAME MMA 4 już jutro! Poniżej można zobaczyć awanturę (od 29:19)

źródło zdjęć: youtube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.