Dom z papieru sezon 3! Profesor zapowiada wielki powrót

Podano już oficjalną datę premiery 3 sezonu kultowego serialu Netflixa Dom z Papieru. Kontynuację będziemy mogli obejrzeć już 19 lipca tego roku. Ta hiszpańska produkcja stała się hitem, bijącym rekordy oglądalności. Dom z papieru sezon 3 – Profesor zapowiedział wielki powrót, co spowodowało jeszcze większe napięcie wśród wyczekujących fanów. 

Dom z papieru 3 premiera

Tak, jak pisaliśmy powyżej, premiera serialu odbędzie się 19 lipca. W związku z tym, fani z niecierpliwością czekają na kolejne losy bohaterów. Zakończenie 2 sezonu nie zwiastowało kolejnej części, co pozostawiło nutkę niepewności. Więc wiele osób było zaskoczonych informacją o kontynuacji. Jak wiadomo, takie rzeczy dodatkowo cieszą, więc czekamy z niecierpliwością na dalsze przeboje w serialowej ekipie. Niech sielankowy klimat rajskich wysp w zwiastunie was nie zmyli. Co tym razem dla nas przygotują? Aby się tego dowiedzieć, musimy jeszcze trochę zaczekać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Preguntándonos a qué se estará dedicando Arturito estos días… 😂 . Wondering what Arturito is up to these days… 😂 . Me perguntando o que será que o Arturito tem feito por esses dias… 😂 #lcdp3

Post udostępniony przez La Casa de Papel (@lacasadepapel)

Dom z papieru 3 kolejny zwiastun

Na oficjalnym Instagramie pojawiła się kolejna zapowiedź, gdzie Profesor śmiało informuje o wielkim powrocie ekipy. Nadal fabuła jest owiana tajemnicą. Dodatkowo pojawią się te same nazwiska, co w poprzednich częściach. Mowa o Úrsula Corberó, która wcieliła się w postać Tokyo. Jej serialowy partner Miguel Herran. Aktorka, która gra Raquel plus Denver z Monica. Największym zmartwieniem jest fakt, iż nie zobaczymy jednego z ulubieńców, Berlina. Postać zginęła w sezonie drugim, a swoimi czynami wzruszyła niejednego twardziela. Skok na mennicę się udał, jednak plan nie poszedł tak, jak powinien. Kilka osób straciło życie, poświęcając je, aby reszta mogła w pełnie skorzystać z nagrody. Co przygotuje dla nas Netflix tym razem? Przekonamy się latem.

Poniżej znajdziecie oficjalny, kolejny zwiastun trzeciej części Domu z papieru.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.