Dom z papieru 4 – czy powstanie kolejny sezon popularnego serialu?

Platforma filmowa Netflix ma bardzo szeroki wybór filmów i seriali. Niewątpliwie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dostępny tam jest między innymi Dom z papieru. Ma on swoich fanów na całym świecie. 19 lipca premierę ma już 3 sezon serialu. Jednakże najwierniejsi widzowie zadają już sobie pytanie, czy powstanie Dom z papieru 4?

O czym będzie Dom z papieru 3? Kiedy premiera?

W tym sezonie wymarzony odpoczynek po ciężkich przygodach bohaterów zostanie zakłócony. Kiedy będzie im się wydawać, że są w końcu wolni i mogą cieszyć się życiem pojawią się nowe problemy. Zobaczymy tam postacie z wcześniejszych sezonów, kierowane przez Profesora, ale także zupełnie nowe twarze, które zadebiutują w produkcji. Niestety, producenci bardzo dbali o to by nie zdradzić za wielu szczegółów. Chcąc dowiedzieć się więcej wyczekujcie premiery!

 

Czy powstanie Dom z papieru 4?

Dla zagorzałych fanów serialu mamy dobrą wiadomość! Netflix oficjalnie potwierdza, że powstanie Dom z papieru 4! Krążą plotki, że niektórzy aktorzy już wrócili na plan, mimo że nie wiadomo jak zakończy się poprzedni sezon. Niewątpliwie nikogo nie zaskoczy fakt, że nie zdradzono jeszcze szczegółów scenariusza. Jednakże akcja ma rozgrywać się w Hiszpanii, a Tokio, Nairobi i Profesora czekają nowe, na pewno ciekawe przygody.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Dom z papieru 4 premiera

Niestety jeszcze nie wiadomo dokładnie, kiedy będziemy mogli śledzić losy ulubionych bohaterów. Trwają dyskusje i narady w środowisku twórców i producentów. Możecie być jednak pewni, że poinformujemy Was o szczegółach tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. Być może coś więcej zostanie ujawnione pod koniec miesiąca, po premierze 3 sezonu serialu. Nie zmienia to faktu, że biorąc pod uwagę poprzednie części, widzowie będą trzymaniu w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Nie ma się co dziwić, że hiszpańska grupa rabusiów tak bardzo przypadła im do gustu i ze zniecierpliwieniem oczekują kolejnych sezonów!