Pamiętniki z wakacji? Ogromna bójka na hiszpańskiej plaży [WIDEO]

pamiętniki z wakacji

Pamiętniki z wakacji? Nie, to wcale nie był plan filmowy, a realny konflikt. Żarty skończyły się jednak wtedy, gdy jeden w awanturników chwycił za ogromny metalowy pręt, którym zaczął okładać inne osoby. Drakońskie sceny na największej plaży w Barcelonie obserwowały setki turystów. Część z nich uciekła, część próbowała załagodzić całe zajście – niestety, bezskutecznie. Z odsieczą przyszli dopiero policjanci, którym udało się zapanować nad krewkimi osobnikami.

Pamiętniki z wakacji?

Wielu z pewnością pamięta telewizyjną serię pod tytułem „Pamiętniki z wakacji”. Było tam ukazywane barwne życie turystów właśnie między innymi w Hiszpanii. Tamtejsze zdarzenia przeważnie były jednak humorystyczne – tutaj natomiast trudno mówić, aby komukolwiek było do śmiechu. Ogromna awantura mogła bowiem skończyć się wielką tragedią, zwłaszcza, że w ruch poszedł ciężki sprzęt. Całe zajście nagrano i można zobaczyć je poniżej:

W ruch poszedł ogromny metalowy pręt

Sytuacja zrobiła się wielce niebezpieczna, gdy jeden z krewkich mężczyzn chwycił za ogromny metalowy pręt i zaczął okładać nim dosłownie wszystkich dookoła. Mógł tym sposobem wyrządzić innym naprawdę sporą krzywdę.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami, jednak jak dotąd nie podano, co zapoczątkowało ogromną bijatykę. Pojawiają się jednak spekulacje – serwis fakt.pl podaje, jakoby mogło pójść o pieniądze. Wszystko przez to, że na nagraniu padają właśnie oskarżenia o kradzież pewnej sumy pieniędzy. W sytuację zamieszana była natomiast grupa Brytyjczyków.

Plaża La Barceloneta jest największą właśnie w Barcelonie. Mówi się, że do mniejszych lub większych konfliktów dochodzi tam dość często. Wszystko przez to, że jest dość mocno uczęszczana. Nie zawsze podoba się to także miejscowym.

ZOBACZ TAKŻE: AWARIA W ELEKTROWNI ATOMOWEJ W ROSJI!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.