Cyberpunk 2077: premiera, trailer, cena. Zobacz info o grze!

Cyberpunk 2077: o grze robi się coraz głośniej! Podano już datę premiery, trailer, gameplay oraz cenę dla wielkiej produkcji. Czy Cyberpunk 2077 rzeczywiście okaże się hitem? 

Cyberpunk 2077 – co to?

Cyberpunk 2077 to nic innego jak gra akcji, która przygotowana będzie na komputery osobiste oraz konsole: Xbox One oraz PlayStation 4. Rozgrywka ma się wyróżniać bardzo rozbudowanym otwartym światem, w którym znajdziemy aż 6 odmiennych regionów.

Cyberpunk 2077 – kiedy premiera?

W sieci pojawiają się dwie możliwe daty premiery Cyberpunk 2077. Początkowo gra światło dzienne ujrzeć miała 16 lutego 2020 roku, jednak teraz oficjalnie podano do wiadomości, że termin ten będzie inny. Premiera ma odbyć się kwietnia 2020 roku.

Cyberpunk 2077 – trailer

Firma CD Projekt RED, która jest odpowiedzialna za tworzenie gry, na niespełna rok przed jej premierą zaprezentowała zwiastun swojej produkcji. Zapowiedź została zaprezentowana podczas popularnych, ogromnych targów E3.

Trzeba sprawiedliwie przyznać, że zwiastun robi ogromne wrażenie. Animacja jest niezwykle płynna. Nagranie oddaje także w kapitalny sposób klimat, w jakim utrzymana ma być opowieść przez którą podążać będą grający. Do tego dochodzi trzymająca w napięciu fabuła i niespodziewane zwroty akcji. A ma być jeszcze lepiej! Trailer jest niezwykle popularny w serwisie YouTube – udostępnionych jest kilka nagrań, a ich łączna liczba wyświetleń sięga mniej więcej 40 milionów odsłon (w 2 dni). To pokazuje, jak bardzo wyczekuje się na grę polskiego studia.

Cyberpunk 2077 – gameplay

Wielką furorę na popularnych targach zrobił kawałek gameplayu. Gra wydaje się być dopracowana w każdym calu, a do premiery pozostaje jeszcze niemal rok! Gościem specjalnym wydarzenia był natomiast Keanu Reeves – popularny aktor na potrzeby gry udostępnił głos oraz swoją twarz! Publiczność przywitała go w kapitalny sposób. Trzeba przyznać, że cała otoczka budowana wokół produktu CD Projekt jest niezwykła i zapowiada produkt ekskluzywny.

Cyberpunk 2077 – cena

Twórcy na rynek przewidzieli dwie wersje: podstawową oraz kolekcjonerską. Ich ceny znacząco się różnią. Oba zestawy są jednak godne uwagi i oferują o wiele więcej, niżeli samą grę.

Wersja podstawowa będzie kosztować 199 złotych na komputery osobiste, oraz 269 złotych na konsole. W jej skład wchodzą: kompendium wiedzy o świecie przedstawionym w grze, pocztówki z niesamowitego miasta w którym toczy się rozgrywka, okładkę, mapa miasta i naklejki. Oprócz tego ciekawe dodatki, takie jak: miniartbook, zestaw tapet. podręcznik papierowego Cyberpunk 2020 oraz ścieżka dźwiękowa. To naprawdę wiele.

Jednakże jeszcze więcej jest w wersji kolekcjonerskiej. Tam znajdziemy dodatkowo metalowe opakowanie, metalowe przypinki, metalowy brelok, ale też przede wszystkim 25-centymetrową figurkę bohatera, w którego rolę wcielimy się w grze. Oprócz tego dostaniemy kilka dodatkowych bonusów. Cena wersji specjalnej to jednakże aż 749 złotych na wszystkich platformach.

źródło zdjęć: cdprojekt.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.