Ameryka Express 2. Czekacie na nowy sezon? My tak!

Fani programu Azja Express byli niesamowicie szczęśliwi, kiedy dowiedzieli się o pomyśle TVNu. Postanowił on bowiem wypuścić niewątpliwie emocjonujący program polskiej telewizji – Ameryka Express. 8 par tym razem przemierzało najdziksze zakątki Ameryki Południowej! Czy jesteście ciekawi, kto tym razem dotrze do mety jako pierwszy?

Ameryka Express 2 uczestnicy

Kto wystąpi w kolejnym sezonie programu? Zapewne nie możecie się doczekać tej informacji! Wszystkie szczegóły nie są jeszcze dokładnie znane, jednak kilka informacji wyciekło. Niestety, pełna lista przyszłych uczestników do tej pory nie jest ustalona. Jednak wiemy, kto dostał propozycję udziału! Adam Zdrójkowski, który jest znany miedzy innymi z serialu „Rodzinka.pl” nie odmówił udziału w Ameryka Express 2. Rzekomo ma ze sobą zabrać swojego ojca. Przypominamy, kto wystąpił w pierwszej edycji programu: Filip Chajzer z ojcem, Aleksandra Domańska z bratem, Lara Gessler z kolegą, Tomasz Karolak z przyjacielem, Katarzyna Meller z przyjaciółką, Maciej Musiałkowski z koleżanką, Magda Steczkowska z mężem, a także duet fit Lovers!

Ameryka Express 2 kiedy premiera?

TVN oficjalnie nie potwierdził informacji, jednak najprawdopodobniej następnej edycji możemy spodziewać się jesienią tego roku! Producenci poprzedniego sezonu byli tak bardzo zadowoleni z sukcesu, jaki osiągnął, że na pewno nie poprzestaną na laurach. Dlatego z niecierpliwością będziemy czekać na wrzesień 2019 roku. Czy i tym razem Agnieszka Woźniak-Starak będzie prowadziła uczestników przez bezdroża Ameryki Południowej?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Na środku świata #mitaddelmundo🌎 #dayoff

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Ameryka Express reguły gry

Zasady tego reality-show są takie same, jak w pierwszym sezonie. Każdy uczestnik ma przy sobie plecak oraz jednego dolara dziennie. Na miejscu muszą samodzielnie zorganizować sobie transport, wyżywienie, a także nocleg. To nie lada wyzwanie w takich warunkach. Dodatkowo, czeka na nich wiele niespodzianek i zadań. Właśnie w takich okolicznościach będą musieli przemierzać tysiące kilometrów. Jednak stawka, o którą walczą, jest niezaprzeczalnie wysoka! W końcu 55 tysięcy złotych piechotą nie chodzi.

Jeśli jesteście ciekawi, jak tym razem uczestniczy poradzą sobie z misjami, musicie się uzbroić w cierpliwość. Następny sezon już wkrótce. Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia filmu z poprzedniej edycji Ameryka Express.

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.