W garniturach, kiedy sezon 9? Gdzie oglądać?

Fani serialu „W garniturach” z pewnością nie mogą doczekać się już następnego sezonu! „The Suits” niewątpliwie zrobiło dużą furorę, od 2011 nieprzerwanie ukazywał się sezon za sezonem. Kiedy zatem możemy spodziewać się następnej edycji, czy w ogóle się odbędzie? Zobaczymy tych samych bohaterów, a może producenci nas zaskoczą? „W garniturach” sezon 9, mamy wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania!

W garniturach sezon 9

Premiera „W garniturach” sezon 9 jest zaplanowania na drugą połowę roku 2019. Producenci serialu zapowiedzieli, że będzie to już jednak ostatnia emisja! Przygody dwóch ulubionych prawników, które śledziliśmy z zapartym tchem, nieubłaganie się kończą. Sezon 9 jest więc ostatnim, który zobaczymy. Na całe szczęście producenci zadbali o swoich fanów i zapowiedzieli, że to nie koniec ostateczny. Dlaczego? „W garniturach” doczeka się spin-offu. Będzie się on opierał głównie na losach Jessiki Pearson. Czy odniesie sukces, a może porażkę, tak jak spin-off serialu „Przyjaciele”? Zobaczymy już niedługo.

W garniturach 2019, gdzie oglądać?

Niestety, ale jeszcze nie wiadomo na jakiej platformie będziemy mogli legalnie obejrzeć serial. Netflix w dalszym ciągu oferuje 6 pierwszych sezonów. Do tej pory nie podał informacji, czy będzie można oglądać następne sezony, a także ten najnowszy.

W garniturach, „The suits”

To amerykański serial, który jest wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Emisja pierwszego odcinka w USA miała miejsce 23 czerwca w roku 2011. W Polsce odbyło się to ponad pół roku później, ponieważ 23 lutego 2012 na Canal +. Serial pokazuje losy niezwykle bystrego prawnika Mike’a Rossa, a także Harvey’a Spectera, który jest jednym z najlepszych adwokatów w Nowym Jorku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Go time. Very excited to head back into the fray one last time. Thanks to the fans for keeping the flame alive and to Mr.Aaron Korsh for welcoming me back.

Post udostępniony przez Patrick Adams (@halfadams)

źródła zdjęć: Instagram, files4you

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.