W garniturach, kiedy sezon 9? Gdzie oglądać?

Fani serialu „W garniturach” z pewnością nie mogą doczekać się już następnego sezonu! „The Suits” niewątpliwie zrobiło dużą furorę, od 2011 nieprzerwanie ukazywał się sezon za sezonem. Kiedy zatem możemy spodziewać się następnej edycji, czy w ogóle się odbędzie? Zobaczymy tych samych bohaterów, a może producenci nas zaskoczą? „W garniturach” sezon 9, mamy wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania!

W garniturach sezon 9

Premiera „W garniturach” sezon 9 jest zaplanowania na drugą połowę roku 2019. Producenci serialu zapowiedzieli, że będzie to już jednak ostatnia emisja! Przygody dwóch ulubionych prawników, które śledziliśmy z zapartym tchem, nieubłaganie się kończą. Sezon 9 jest więc ostatnim, który zobaczymy. Na całe szczęście producenci zadbali o swoich fanów i zapowiedzieli, że to nie koniec ostateczny. Dlaczego? „W garniturach” doczeka się spin-offu. Będzie się on opierał głównie na losach Jessiki Pearson. Czy odniesie sukces, a może porażkę, tak jak spin-off serialu „Przyjaciele”? Zobaczymy już niedługo.

W garniturach 2019, gdzie oglądać?

Niestety, ale jeszcze nie wiadomo na jakiej platformie będziemy mogli legalnie obejrzeć serial. Netflix w dalszym ciągu oferuje 6 pierwszych sezonów. Do tej pory nie podał informacji, czy będzie można oglądać następne sezony, a także ten najnowszy.

W garniturach, „The suits”

To amerykański serial, który jest wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Emisja pierwszego odcinka w USA miała miejsce 23 czerwca w roku 2011. W Polsce odbyło się to ponad pół roku później, ponieważ 23 lutego 2012 na Canal +. Serial pokazuje losy niezwykle bystrego prawnika Mike’a Rossa, a także Harvey’a Spectera, który jest jednym z najlepszych adwokatów w Nowym Jorku.

źródła zdjęć: Instagram, files4you

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.