39 i pół tygodnia kiedy premiera? Kontynuacja serialu. Kto wystąpi?

39 i pół tygodnia to kontynuacja kultowego już serialu – 39 i pół. Już w roku 2018 pojawiły się plotki o wznowieniu serialu. Jednak teraz to informacja w 100% pewna i sprawdzona. Tomasz Karolak ponownie będzie odtwórcą głównej roli. Kogo zobaczymy w reszcie obsady? Kiedy przypada data premiery?

39 i pół tygodnia kiedy premiera, kto w obsadzie?

Nową produkcję serialu będziemy mogli również zobaczyć na kanale TVN. Producent zdradził, że pojawi się on w ramówce już jesienią tego roku. Zatem do premiery zostało zaledwie niecałe 5 miesięcy. Przypominamy, że w poprzedniej części, oprócz Tomasza Karolaka, zobaczyliśmy: Alana Andersza, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Magdalenę Lamparską, Antoniego Królikowskiego, Lenę Kołakowską – córkę Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Dorotę Deląg, Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę, Maję Seklecką, Bartka Kasprzykowskiego, Michała Koterskiego, a także Piotra Roguckiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Piękne kadry z planu serialu. 🔥 Gdzie jest Darek? 👀 Dlaczego Anka tańczy z obcym facetem? 🤔🧐 #39ipoltygodnia #tvn #tvseries #dariawidawska

Post udostępniony przez 39 i pół tygodnia (@39ipoltygodniatvn)

39 i pół tygodnia o czym będzie?

O fabule serialu wiemy coraz więcej. Tomasz Karolak zdradził wiele szczegółów o 39 i pół tygodnia w Dzień Dobry TVN. Sam tytuł już nawiązuje do poprzedniej części, ale również do nowej. „Pół tygodnia” – to właśnie tyle życia pozostało tytułowemu bohaterowi. W pierwszym odcinku lekarze przedstawią mu diagnozę, w której dowie się, że jego życie niedługo dobiegnie końca. Śmiertelna choroba i liczne trudności z nią związane, wpłyną na relacje z rodziną i najbliższymi. Dlatego właśnie Darek Jankowski będzie chciał w pełni wykorzystać czas, jaki mu pozostał.

39 i pół tygodnia oficjalny zwiastun

źródła zdjęć: Instagram, tvn

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.