Zuza Kołodziejczyk: zwyciężczyni Top Model. Co teraz robi?

Czym obecnie zajmuje się Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji Top Model? Jest jedną z najbardziej charakterystyczny, a zarazem sympatycznych uczestniczek wszystkich sezonów programu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Zuza Kołodziejczyk [WIEK, SKĄD POCHODZI]

Ma 25 lat i pochodzi z Poznania. Studiowała komunikację społeczną. Uśmiech niemalże nie schodzi jej z twarzy i wydaje się być naprawdę sympatyczną, pomocną osobą. Podkreśla, że jej autorytetem jest mama, na którą może liczyć w każdej sytuacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zawsze tak siedzę nad basenem. SERIO. 🤪

Post udostępniony przez Zuza Kołodziejczyk (@zuzol)

Zuzanna Kołodziejczyk siostra

Warto zaznaczyć, że modelka ma siostrę bliźniaczkę. Są do siebie bardzo podobne i nawet w pewnym stopniu mają takie same zainteresowania. Mianowicie Tamara pasjonuje się fotografią. Na swoim koncie ma również różne narody z tej dziedziny.

Zuza Kołodziejczyk chłopak

W mediach społecznościowych, chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami ze swoim chłopakiem. Bez wątpienie widać, że para jest na nich naprawdę szczęśliwa. Dodatkowo uwielbiają spędzać razem czas i podróżować w swoim towarzystwie. Nawet w najbardziej odległe zakątki świata!

Czym się teraz zajmuje?

Dziewczyna nie porzuciła roli modelki. Nadal spełnia marzenia związane z tym zawodem. Oprócz tego pojawia się w programach śniadaniowych, bierze udział w pokazach, poznaje świat i cieszy się życiem w gronie kochających ją osób.

Zuza Kołodziejczyk Instagram

Na swoim profilu @zuzol, jak do tej pory zgromadziła ponad 421 tysięcy obserwatorów. Możemy podziwiać tam piękne zdjęcia z wakacji, sesji zdjęciowych, a także te zrobione przez jej siostrę. Warto dodać, że modelka prowadzi również własny kanał  na Youtube, gdzie opowiada o przygodach w programie, dodaje również vlogi z zagranicznych wyjazdów.

Tak więc Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji Top Model przypadła do gustu wielu telewidzom. Niemniej jednak nie ma się co dziwić, ponieważ bezsprzecznie rozsiewa wokół siebie pozytywną energię!