Winnie Harlow: piękna modelka z nietypowym wyglądem [CHOROBA, INSTAGRAM]

Winnie Harlow piękna modelka, która może pochwalić się nietypową urodą. Choroba z jaką zmaga się dziewczyna, nie staje jej na drodze w odnoszeniu sukcesów w zawodzie. Co sprawia, że ma aż tylu fanów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Winnie Harlow wiek i choroba

Modelka urodziła się 27 lipca 1994 roku. Jej prawdziwie imię i nazwisko to Chantelle Brown-Young. Na świat przyszła w Toronto. Cierpi na bielactwo nabyte. Mianowicie choroba ta polega na depigmentacji niektórych obszarów skóry. Jest bardzo nietypowa ponieważ zapada na nią jedynie 1-2 % populacji. Jednakże przyczyny jej powstawania nie są do końca potwierdzone. W związku z nią dziewczyna często padała ofiarą niemiłych komentarzy ze strony innych ludzi. Wyznaje, że w szkole dzieci nazywały ją krową lub zebrą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

“Winnie! Look over your shoulder!!!” 💚❤️

Post udostępniony przez ♔Jamaican Canadian♔ (@winnieharlow)

Winnie Harlow modelka

W 2014 roku dała się poznać większemu gronu poprzez udział w amerykańskiej wersji programu Top Model. Można powiedzieć, że od tego czasu jej kariera zaczęła nabierać tempa. Na chwilę obecną ma na swoim koncie współprace z markami takim jak: Desigual, Diesel i Svarowski. Oprócz tego jej zdjęcia pojawiały się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów modowych. Między innymi były to Elle i Harpers’s Bazaar. Co więcej w 2018 roku miała przyjemność zaprezentować się w popularnym pokazie Victoria’s Secret. Brały w nim udział największe ikony mody: siostry Hadid, Kendall Jenner czy Barbara Palvin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bae watch 👀💙 @thesetaimiamibeach

Post udostępniony przez ♔Jamaican Canadian♔ (@winnieharlow)

Winnie Harlow Instagram

Winnie Harlow piękna modelka, dla której choroba przestała być barierą, często publikuje zdjęcia z projektów nad którymi aktualnie pracuje. Bezsprzecznie wiele osób jest pod wrażeniem nie tylko jej nietypowej urody, ale także pewności siebie, jaka od niej bije. Co więcej trzeba przyznać, że w dzisiejszym świecie niełatwo jest być tak odważnym, kiedy wyróżnia się na tle innych. Jej profil @winnieharlow, śledzi aż 6,1 miliona internautów! Niewątpliwie świadczy to o tym, że inne również może być urzekające!