Vogule Poland. Kto to? TVN, imprezy! Sprawdźcie koniecznie!

Vogule Poland, kto to jest? To bez wątpienia bardzo niezależne polskie medium satyryczne, ten duet podbija świat Internetu! Są niesamowicie popularni i zajmują się rozrywką oraz show-biznesem. Na pewno można ich zakwalifikować do popkultury. Kto zatem stoi za stworzeniem kultowego już programu rozrywkowego? Przekonajcie się sami!

Vogule Poland kto to?

Sami o sobie mówią jako o ikonie popkultury. Chwalą się, że gwiazdy uciekają przed nimi do łazienki, a niektóre natomiast żalą na ogrom przytłaczającej ich sławy. Działają na wielu mediach społecznościowych, możemy ich znaleźć na portalu: Facebook, Twitter, Instagram, newsletter. Mają również swoją stronę internetową, a także kanał na YouTubie, na którym to co tydzień wykonują przegląd prasowy. Dodatkowo, mają wielkie plany, aby w przyszłości inwestować w kolejne produkcje!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

NAFURANE INFLUENCERKI! 😂 Link w bio! 💛 #prasówka #kokainka #kontrowersyjnie

Post udostępniony przez Vogule Poland (@vogule.poland)

Vogule Poland TVN

TVN pozwał influencerów i to w dodatku w kilku sprawach jednocześnie! Sami pozwani uważają, że to wszystko ma na celu tylko jedno – chcą pogrążyć ich zarówno finansowo jak i procesowo. Z racji, że TVN jest częścią międzynarodowej korporacji, to ich fundusze są niemal nieograniczone. Natomiast Vogule Poland to mała, lokalna marka, dla której każda sprawa sądowa to wydatek bardzo duży. Widocznie TVN uważa, że kolejny pozew to klucz do pogrążenia ich finansowo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

No to jedziemy! 🌈 A hejterów pozdrawiamy z miłością! 💚 #iloveyouhater #paradarownosci #paradarownosci2019

Post udostępniony przez Vogule Poland (@vogule.poland)

Vogule Poland imprezy

22 czerwca tego roku miała miejsce ich najświeższa impreza! Odbyła się w Poznaniu, a nazywała się Winda do nieba 48. Ten kontrowersyjny duet postawił na niej na letnie przyjemności, zaskoczyli również swoich fanów dotąd nieznanymi propozycjami. Kolejna impreza odbędzie się już w tę sobotę w Lublinie! Bilety są tylko za 30 zł, a zabawa będzie do białego rana w klubie Radość!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

My już 😍 #zenekmartyniuk #król #białystok

źródła zdjęć: Instagram, Maviss

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.