Kamil Grabara: piłkarz reprezentacji U-21 [INSTAGRAM,KARIERA]

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna staje się reprezentacja piłki nożnej nie tylko w wieku seniorskim. Młodzi chłopcy odnoszą naprawdę duże sukcesy na arenie międzynarodowej. Do ich sukcesu niewątpliwie przyczynia się Kamil Grabara, piłkarz reprezentacji U-21. Co wiadomo na jego temat? Jak wygląda jego życie zawodowe, a także prywatne?

Kamil Grabara życie prywatne

Młody piłkarz urodził się 8 stycznia 1999 roku w Rudzie Śląskiej. Mierzy 195 centymetrów wzrostu, co jest atutem na pozycji, na której gra. Mianowicie jest bramkarzem i już nie raz popisał się znakomitymi interwencjami w klubie, czy reprezentacji kraju.

Kamil Grabara kariera klubowa

Pierwsza drużyna, z którą związał się amatorsko to Wawel Wirek. Grał dla niej od 2006 roku. Następnie przeniósł się do Stadionu Śląskiego, a później, w 2012 roku do Ruchu Chorzów. Cztery lata później już jako profesjonalny zawodnik, został wykupiony za 500 tysięcy euro do angielskiego klubu Liverpool, gdzie debiutował w 2016 roku. W styczniu bieżącego roku podjęto decyzję o wypożyczeniu go do duńskiej drużyny Aarhus GF.

Kamil Grabara kariera reprezentacyjna

W biało-czerwonych barwach ma przyjemność pokazywać się na boisku od września 2014 roku, gdzie można było zobaczyć go w kadrze U-16. Następnie występował w kategorii wiekowej U-17 i U-18. Ostatnimi czasy, razem z drużyną U-21 walczył w Mistrzostwach Europy właśnie do lat 21. Tam jednak, mimo świetnej gry i dwóch zwycięstw w grupie śmierci, Polacy nie zdołali awansować do dalszej fazy rozgrywek. Grabara był jednym z najlepszych zawodników drużyny Czesława Michniewicza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#winda #wolińskiego 😂

Post udostępniony przez @ kamil_grabara1

Kamil Grabara dziewczyna

Jego partnerką jest Dominika Robak. Na co dzień zajmuje się modelingiem. Warto zaznaczyć, że prawie zawsze kibicuje swojemu partnerowi, a także nie kryje emocji z meczów we wpisach na swoich mediach społecznościowych.

Kamil Grabara Instagram

Kamil Grabara, piłkarz reprezentacji U-21 bardzo często budzi kontrowersje poprzez wpisy, jakie zamieszcza na swoich kontach. Na Instagramie jego profil znajdziecie pod nazwą @kamil_grabara1. Aktualnie obserwuje go tam aż prawie 40 tysięcy ludzi z całego świata. Oprócz zdjęć z meczów i treningów, są tam również bardziej prywatne fotografie.