Veronica Bielik: jak zyskała popularność? Sprawdź!

Kim jest Veronica Bielik i jak zyskała popularność? Określana mianem gwiazdy polskiego Instagrama, influencerka, która na swoim profilu zgromadziła już prawie 2 miliony obserwatorów. Współpracuje ze znanymi markami, interesuje się fitnessem i podróżami.

Veronica Bielik wiek, waga, wymiary

Dziewczyna, która podbiła serca wielu osób ma dopiero 24 lata! To wielki sukces, mimo tak młodego wieku. Może pochwalić się piękną talią, a jednocześnie zaokrąglonymi kształtami. Jej wymiary wynoszą 88/58/88. Waży zaledwie 48 kilogramów, a jej wzrost równy jest 169 cm.

Czym wyróżnia się wśród innych?

Veronicę do tej pory na Instagramie śledzi 1,9 miliona osób. Co tak przyciąga ich uwagę? Sądząc po dodawanych przez nią zdjęciach, mogą to być kształty, którymi chętnie się chwali. Bez wątpienia przyczyniło się to do jej sukcesu. Sama mówi, że robi to, aby motywować innych do podjęcia próby dbania o siebie.

Siostra Veronici Bielik

Podczas jednego z wywiadów, zapytana o sposób na takie ciało, Veronica przyznała, że to wszystko uwarunkowane jest genami. Podobno jej siostra ma jeszcze ładniejsze wcięcie w talii i większą pupę! Otwarcie poinformowała, że powiększenie piersi to jedyna ingerencja w jej boskie ciało.

Współpraca z firmami

Dzięki tylu fanom, do instagramerki odzywa się wiele znanych marek, chcących zaoferować współpracę. Na swoich profilach chwali się, że jest ambasadorką New Balance oraz Guess. Promuje również inne, mniej znane firmy i butiki.

Media społecznościowe

Na Instagramie dziewczyny możemy podziwiać jej zdjęcia z podróży po całym świecie. Chętnie pozuje do nich eksponując swoje ciało, a przy tym zwracając uwagę na piękny uśmiech, który od razu rzuca się w oczy. Dodaje tam również fotografie z sesji zdjęciowych, w których bierze udział, festiwali i siłowni.

Jeśli nadal zastanawiacie się jak zyskała popularność Veronica Bielik, odpowiedzi mogą być różne. Pewne jest natomiast to, że dziewczyna musiała włożyć w to sporo ciężkiej pracy!

źródło zdjęć: instagram.com