Urodzinowy tort, a na nim Skłodowska-Curie zamiast Mariah Carey

To zdjęcie wywołało w Internecie falę śmiechu. Takie sytuacje potrafią rozbawić niejedną osobę. Jak wiadomo, każdemu może się zdarzyć pomyłka. Jednak ta, dotyczyła niespodzianki. Dlatego jak szykuje się wam impreza i prezent dla najbliższej osoby, upewnijcie się dwa razy zanim coś kupicie. Urodzinowy tort a na nim, no właśnie….

Urodzinowe nieporozumienie

Jeżeli planujesz sprawić komuś prezent, warto zapytać się, co chce od nas dostać. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy dobrze zrozumieliśmy, warto dopytać, aby uniknąć pomyłek jak w tym przypadku. Co tak właściwie się stało? Całe zdarzenie miało miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie użytkowniczka Twittera opisała w poście całą sytuację.

Jej kuzynka poprosiła kolegów, aby oni kupili jej tort ze zdjęciem/podobizną Mariah Carey. Dlatego pisaliśmy wcześniej o dopytaniu się o kogo dokładnie chodzi, jeżeli pojawiają się pewne wątpliwości podczas organizowania prezentu. Grupa kolegów podarowała dziewczynie tort… Jednak było to ciasto, na którym nie zobaczyliśmy piosenkarki pop, lecz Marie Skłodowską-Curie! Taka wtopa to materiał na prawdziwego mema. Bliscy znajomi chyba źle usłyszeli imię i nazwisko osoby, która miała zdobić wierzch tortu.

Mariah Carey również zabrała głos

Zdjęcie i post na Twitterze dotarł do Mariah Carey, która uznała, że to mogła być ona, gdyby nie oblała poprawki z matematyki. Z pewnością cała sytuacja rozbawiła gwiazdę i niejedną osobę w Internecie. Z drugiej strony, dziewczyna chciała tort urodzinowy z Mariah, nie dostała go, ale za to gwiazda przekazała jubilatce życzenia urodzinowe! Powiedzcie sami: pomyłka pomyłką, ale o takim zakończeniu marzy każdy fan!

Cała sytuacja została skomentowana przez tysiące ludzi na całym świecie.

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.