Basia Hetmańska: czym się teraz zajmuje? [WIEK, KARIERA, INSTAGRAM]

Basia Hetmańska: czym się teraz zajmuje piosenkarka znana kiedyś jako Candy Girl? Niegdyś wyróżniała się na scenie kolorowymi i odważnymi kreacjami. Obecnie rzadko można spotkać ją na imprezach publicznych. Co się z nią dzieje i czy nadal możemy spodziewać się nowych singli? 

Basia Hetmańska wiek

Piosenkarka urodziła się 29 listopada 1989 roku w Katowicach. Jako dziecko zawsze interesowała się muzyką, ukończyła nawet szkołę muzyczną I stopnia. Może również pochwalić się wieloma nagrodami z konkursów, które zwyciężyła w młodym wieku. W 2014 roku, razem z siostrą stworzyła markę odzieżową o nazwie Barracuda Wear.

Candy Girl kariera, piosenki

Na koncie ma dwie płyty studyjne. Pierwsza z nich zatytułowany Hałas w mojej głowie, premierę miała 23 listopada 2009 roku. Promowała ją piosenka Yeah oraz Czas. Druga natomiast, wydana pod pseudonimem Candy, opublikowana została 28 października 2011 roku. Co ciekawe artystka udała się w trasę koncertową, która miała promować płytę do Chin. Zagrała tam aż około 30 koncertów. Dodatkowo gwiazda wzięła również udział w kilku programach telewizyjnych, a także miała przyjemność być gospodarzem jednego z nich. Aktualnie zajmuje się tworzeniem piosenek, jednak wydaje je już pod swoim nazwiskiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hello Monday! It’s show time😋 stylist: @ms._chaos dress: @alexandrevauthier #girl #polishgirl #lasvegas #alexandrevauthier #dress #blonde #redlips #singer #elegant #fashion #basiahetmanska #muse #body #summer #fun #beauty #evening #tattoo #tattoodesign

Post udostępniony przez Basia Hetmańska 🎶 (@basia_hetmanska)

Basia Hetmańska i Jakub Rzeźniczak

Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje na temat romansu między piłkarzem, a piosenkarką. Wszystko to za sprawą zdjęcia, które znalazło się w sieci. Mianowicie fotoreporterzy podczas meczu piłkarskiego Polski i Izraela wyłapali moment, kiedy ta dwójka siedzi obok siebie i z uśmiechami na twarzach prowadzą konwersację. Jednakże oboje jednak twierdzą, że są to pomówienia, a ich relacje są jedynie na stopie koleżeńskiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

No i jesteśmy 🇵🇱 Kibicujemy 🙌🏼 #mecz #polska #izrael #stadionnarodowy #football #sport #girls #cute #boy

Post udostępniony przez Basia Hetmańska 🎶 (@basia_hetmanska)

Basia Hetmańska Instagram

Piosenkarka bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagraie. Nazwa pod która pokazuje się w sieci to @basia_hetmanska. Jej profil obserwuje obecnie 14 tysięcy internautów.

Tak więc nie do końca można odpowiedzieć na pytania Barbara Hetmańska czym się teraz zajmuje. Wierzymy jednak, że zaskoczy nas jeszcze niejednym hitem!