Tycjana Acquasanta: popularna didżejka i influenserka [WIEK,INSTAGRAM]

Tycjana Acquasanta, popularna didżejka, która z  trzema innymi dziewczynami tworzy, zyskujący z dnia na dzień coraz większą sławę, zespół. Dowiedz się kim jest Tycjana Acquasanta i skąd wzięła się na polskiej scenie muzycznej.

Tycjana Acquasanta kto to?

Jeśli zastanawiasz się kto to Tycjana Acquasanta, spieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Znana z mediów społecznościowych modelka, która zajmuje się również niecodziennym hobby, jak na kobietę. Tycjana jest didżejką. Z dwójką znajomych tworzą trio, które ostatnimi czasy podbija kluby. Uznanie znajdują najczęściej wśród młodych ludzi i to w ich serca trafia muzyka serwowana przez dziewczyny. Princess Rap – bo tak się nazywają, pojawiają się na największych imprezach muzycznych w kraju, a zapowiadają, że to dopiero początek ich kariery!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

skrt skrt #motelrocks/ @klub.proznosc Poznań tnght! ⚡️ // fot @pierrechapell

Post udostępniony przez tycjana (@tycjana)

Tycjana kim jest?

Kim jest Tycjana? W kraju znana jest, jako jednak z niewielu kobiet, które zaczęły profesjonalnie zajmować się didżejką. Przyznaje, że nie od zawsze była pewna swoich umiejętności, a jej występom czasem towarzyszyły wpadki. Jednakże największą radość sprawiają jej fani, którzy odnajdują się w muzyce, którą dla nich przygotowuje. Co ciekawe, niektórzy chcąc być na imprezie, na której gra wschodząca gwiazda muzyki, przebywają w tym celu kawał drogi! Niewątpliwie nie ma nic lepszego dla didżeja, niż docenienie przez publiczność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

mochi! -> #swatchxbape

Post udostępniony przez tycjana (@tycjana)

Tycjana Instagram

Prowadzenie mediów społecznościowych, promocja i sprawy organizatorskie to jej działka w zespole. Z dnia na dzień nabiera coraz większej wprawy w tej dziedzinie. Na swoim prywatnym profilu na Instagramie publikuje nie tylko zdjęcia pochodzące z imprez, ale także zdradza tam kawałek życia prywatnego. Oczywiście nie brakuje tam także fotografii z wakacji oraz z profesjonalnych sesji, w jakich często bierze udział. W sieci znajdziecie ją pod nazwą @tycjana. Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 24 tysiące osób, a liczba ta regularnie rośnie.

Zatem Tycjana Acquasanta,  popularna didżejka i modelka to dziewczyna, która postanowiła spełniać swoje marzenia, a przy tym niewątpliwie bawi się świetnie!