Sylwia Bomba: wiek, waga, Instagram, partner, dziecko, Gogglebox

Sylwia Bomba to jedna z bohaterek programów emitowanych na stacji TTV. Dzięki występom w Gogglebox zyskała wielu fanów i stała się bardzo rozpoznawalna. Jeśli chcesz poznać ją bliżej koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Sylwia Bomba wiek

Gwiazda programu TTV ma 33 lata. W jednym z wywiadów przyznała, że nie przywiązuje dużej wagi do wieku. Tyczy się to zarówno jej, a także innych osób. Według niej to tylko nic nieznacząca liczba. Ważne jest, aby ludzie czuli się dobrze sami ze sobą. Ona sama pracowała nad tą umiejętnością przez dłuższy czas.

 

Sylwia Bomba waga – jak schudła?

Kiedy odważyła się pokazać swoje zdjęcie sprzed 15 lat, jej fani nie dowierzali, że to ona się na nim znajduje. Mianowicie ważyła wtedy o 30 kg więcej niż obecnie! Niedługo po opublikowaniu zdjęcia, wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN i opowiedziała o swojej radykalnej zmianie. Przyznała wtedy, że dopiero kiedy zobaczyła się w kamerze zdała sobie sprawę, że nie wygląda tak jakby chciała. Zapisała się na siłownie i dobrała odpowiednią dietę. Przez cały czas stosuje także kilka zasad dotyczących zdrowego żywienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba partner i dziecko

O swoim partnerze niechętnie wypowiada się publicznie. Mimo, że nie stroni od dodawania wspólnych zdjęć, ciężko dotrzeć do informacji ile ma lat oraz czym się zajmuje. Wiadomo jednak, że para jest już po zaręczynach oraz niedawno na świcie przywitała swoje pierwsze dziecko. Ustalili, że ich córeczka otrzyma imię Antonina. Niewątpliwie stała się ona oczkiem w głowie rodziców.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @sylwiabomba. Obecnie obserwują ją aż 426 tysięcy użytkowników. Zdjęcia, jakie dodaję są naprawdę wspaniałe. Nie ma się co dziwić, ponieważ kobieta skończyła Szkołę Filmową Telewizyjną i Teatralną w Łodzi na kierunku fotografia. Koniecznie zajrzyjcie na jej profil i sami przekonajcie się, jak pięknie wygląda razem z córeczką na wspólnych zdjęciach!