Simone Kowalski: Polka, która zwyciężyła niemiecki Top Model

 Sprawdź, kim jest Simone Kowalski, Polka, która nie miała równych sobie w programie. Co spowodowało, że wzięła w nim udział i czy wiąże dalsze plany na życie właśnie z modelingiem.

Jak Polka znalazła się w niemieckim programie telewizyjnym?

Modelka na świat przyszła w Polsce, jednakże kiedy miała niespełna rok, rodzice postanowili wyjechać za granicę. Kierunek, jaki obrali to właśnie nasi zachodni sąsiedzi. Ma dopiero 22 lata. Jak twierdzą telewidzowie, od początku programu była jedną z głównych faworytek do wygranej. Bezsprzecznie to, że zyskała sympatię telewidzów i jurorów, tylko pomogło jej odnieść sukces.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Never stop smiling 💋 TOP HAIR DAY🥰 with @johnfriedade ~ & ~ TOP 🔥MAKE/UP 🔥by; @sephoradeutschland 😍 #curlyhair #tophairdayparty #johnfrieda #berlin #simishine #simikowalski

Post udostępniony przez S I M I . K O W A L S K I~216~ (@simone.gntm.2019)

Zrujnowane marzenia o karierze sportowej

W pewnym momencie, dziewczyna zdecydowała się podzielić ze wszystkimi swoją wzruszającą historią. Mianowicie, jej pasją od zawsze był sport. Odnosiła dużo sukcesów w tej dziedzinie, miała nawet wziąć udział w Olimpiadzie. Dyscypliną, jaką trenowała była lekkoatletyka. Na jednym z treningów, nabawiła się kontuzji stóp. W związku z tym, aby mogła stanąć na nogi konieczne było przeprowadzenie operacji. Ponadto, uraz był tak poważny, że w okresie rehabilitacji, zmuszona była do poruszania się na wózku inwalidzkim. Ostatecznie, kiedy doszła do siebie, zdecydowała się na wzięcie udziału w Top Model.

Simone Kowalski Germany’s Next Top Model

Trzeba przyznać, że dziewczyna radziła sobie znakomicie nie tylko w trakcie sesji zdjęciowych w programie, ale także podczas zadań specjalnych. Szczególnie, że niejednokrotnie mogła cieszyć się pozytywnymi opiniami na swój temat. Warto zaznaczyć, że główną nagrodę, jaką zdobywa zwycięzca programu jest 100 000 euro oraz sesja okładkowa w magazynie Harper’s Bazaar.

Simone Kowalski Instagram

Niewątpliwie osoby, które chciałyby lepiej przyjrzeć się pięknej Polce powinny zajrzeć na jej profil na Instagramie. Znajdziemy go pod nazwą @simone.gntm.2019. Dotychczas zyskała 412 tysięcy obserwujących. Oprócz profesjonalnych sesji zdjęciowych, pokazuje tam wysportowane ciało i fragmenty z programu. Dodatkowo pokazuje fanom odrobinę swojego prywatnego życia.

Simone Kowalski to pierwsza Polka, która zwyciężyła niemiecką wersję programu Top Model. A więc mamy nadzieję, że nie zmarnuje szansy, jaką dostała od losu.