Sara Boruc-Mannei: co wiesz na jej temat?

Piękna Sara Boruc-Mannei jest związana z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Niedawno para powitała na świecie ich drugie dziecko. Sprawdź, jak przebiegał poród oraz jakie imię wybrali dla chłopczyka. Co więcej, dowiesz się kilku ciekawych faktów o jego mamie!

Sara boruc wiek

Kobieta urodziła się 9 października 1986 roku. Swoją niepospolitą urodę zawdzięcza ojcu, Khalidowi Mannei. Jego korzenie wywodzą się z Jordanii. Jej matka jest zaś Polką.

Sara Boruc-Mannei

Od zawsze jej pasją był śpiew. Próbowała nawet swoich sił w jednej z edycji Idola. Jednakże nie zakwalifikowała się do dalszych etapów programu. Niemniej jednak nie rozstała się z muzyką. Na swoim koncie ma płytę LoVe On Your Own. Pochodzą z niej single takie jak Juice i Łapię tlen. Oprócz tego jest właścicielką sklepu z biżuterią SinByMannei. Dodatkowo interesuje się modą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem szczęśliwa. A Ty? #fullfield #happy #woman #ambitious #fighter #mannei #sinbymanneijewels #borucmannei

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc dzieci

Jest matką dwóch dziewczynek. Oliwii, której ojcem jest jej ex partner oraz Amelii. Druga z nich to pierwsze dziecko z Arturem, przyszła na świat w 2010 roku. Oprócz tego, 5 maja para pochwaliła się wzruszającym nagraniem, na którym razem witają dopiero co urodzonego syna. Wybrali dla niego imię Noah. Warto dodać, że poród odbył się w domu i bez żadnego znieczulenia. Niewątpliwie zamieszanie wywołał fakt, że piosenkarka postanowiła zjeść własne łożysko, po wcześniejszym przetworzeniu go na tabletki.

Sara i Artur Boruc ślub

Para związała się ze sobą w 2008 roku. Dwa lata później bramkarz oświadczył się wybrance. Na ślub zdecydowali się w 2014 roku. Ceremonia odbyła się w bardzo romantycznych okolicznościach, mianowicie na jednej z greckich plaż.

Sara Boruc Instagram

Na swoim profilu @mannei_is_her_name, kobieta dzieli się z obserwującymi niemalże wszystkimi faktami z jej życia. Tam poinformowała, że spodziewają się dziecka, a także na bieżąco pokazuje, jak jej ciało zmienia się po porodzie. Do tej pory zgromadziła tam już 408 tysięcy osób!