Sabina Pysz: uczestniczka Projekt Lady 4! [WIEK, INSTAGRAM]

Sabina Pysz to również uczestniczka Projekt Lady. Co tak naprawdę kryje się za jej pozorna pewnością siebie i jak odnajdzie się w programie?

Sabina Pysz: wiek, gdzie mieszka?

To także jedna z najmłodszych uczestniczek programu. Sabina ma dopiero 19 lat. Mieszka na południu Polski w Zakopanem. Mimo tak młodego wieku, doskonale wie, jak kokietować i za sprawą swojego wyglądu stawiać na swoim. Ma poczucie humoru i lubi mieć kontakt z ludźmi.

Cele w życiu, dotychczasowe sukcesy

Jako swój największy życiowy sukces uznaje wyprowadzkę z małej, rodzinnej miejscowości, gdzie brakowało jej atrakcji. Obecnie mieszka w większym mieście. Utrzymuje się z pracy jako hostessa w klubie. Jednak podkreśla, że woli się nie przemęczać i cechuje ją lenistwo.

Stosunki z rodziną

Niestety, Sabina nie może pochwalić się dobrymi relacjami z najbliższymi. Najbardziej skomplikowane relacje panują między nią, a matką. Według niej, zawsze wytyka jej nawet najmniejsze błędy, przez co dziewczyna traci motywację do dalszego działania i podejmowania kolejnych wyzwań. W związku z tym niezbyt chętnie pojawia się w domu rodzinnym. W ten sposób chce uniknąć sytuacji, w których obie czułyby się niekomfortowo.

Jak odnajdzie się w programie?

Główną cechą, która dominuje u Sabiny jest ewidentna chęć bycia na pierwszym planie. Lubi przewodniczyć grupie i wyrażać swoją opinię na każdy temat. Jest przy tym bardzo szczera i niekoniecznie przebiera w słowach. Pod wpływem alkoholu nie zawsze potrafi trzymać język za zębami. Wchodzi w konwersacje praktycznie z każdym, co nie zawsze kończy się dobrze.

Sabina Pysz Instagram

Warto również zajrzeć na profil Sabiny, aby dowiedzieć się więcej na jej temat i móc sprawdzić na bieżąco z dodawanymi przez nią relacjami. (@pyszowaaa)

Sabina Pysz uczestniczka Projekt Lady z zewnątrz może wydawać się przebojowa i lekkoduszna. Natomiast jej marzeniem jest, żeby ktoś w końcu ją docenił, a w zaistniałej potrzebie podał pomocną dłoń. Może uda się to uczynić, którejś z mentorek w programie!

źródło zdjęć: instagarm.com