Kandydatka na damę Projekt Lady: Dominika Wiącek

Kolejna kandydatka na damę Projekt Lady to Dominika Wiącek. Do programu zgłosiła się, aby odmienić swoje życie na lepsze i stawić czoło temu, co popycha ją w stronę złych decyzji. Oglądaj i sprawdź czy jej się to uda!

Dominika Wiącek wiek

Dziewczyna ma 23 lata i pochodzi z miasta, położonego w województwie świętokrzyskim, Kielce. Na chwilę obecną pracuje hotelu i w ten sposób zarabia na swoje wydatki.

Trudne dorastanie

Dominika twierdzi, że wychowała się sama. Jest tak, ponieważ nigdy nie poznała ojca, a matka zarabiała na ich utrzymanie za granicą, a tam nie miała możliwości zabrania ze sobą córki. W związku z tym dziewczyna trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie zaznała ciepłej, rodzinnej atmosfery panującej w domu.

Jaka naprawdę jest Dominika?

Przez to, że w trakcie dorastania nie miała w nikim oparcia, teraz  zbyt szybko obdarza zaufaniem nieodpowiednie osoby. W ten sposób chce odbudować wiarę w siebie.

Jaka jest naprawdę?

W związku z przeszłością bardzo trudno jest jej się otworzyć i uwierzyć we własne możliwości. Na imprezach, po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu często staje się agresywna i nie potrafi nad sobą zapanować. Inne rzeczy przestają dla niej mieć wtedy znaczenie. Na wygranej zależy jej ponieważ wierzy, że kurs języka angielskiego, który jest główną nagrodą odmieni jej życie na lepsze i otworzy przed nią drogę do sukcesu.

Dominika Wiącek Instagram

Na swój profil na Instagramie dodaje zdjęcia, z których możemy dowiedzieć się więcej na jej temat. Można odszukać ją tam pod nazwą @dominikawiacekk. Chwali się tam swoimi tatuażami, psem i zdjęciami z innymi uczestniczkami programu, a codzienne relacje umożliwiają podgląd na jej życie codzienne.

Czy Dominika Wiącek to odpowiednia kandydatka na damę Projekt Lady? Uda jej się zyskać sympatię innych uczestniczek? Jak zareaguje na zmiany i czy da okiełznać się wymagającym mentorkom? Oglądaj na bieżąco i sprawdź, czy dziewczyna stanie się Twoją faworytką!

źródło zdjęć: instagram.com