Robert Koszucki: wiek, Instagram, mister. Co o nim wiadomo?

Kolejną gwiazdą programu Twoja twarz brzmi znajomo jest Robert Koszucki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat to artykuł dla Ciebie! Zapewniamy, że niektóre fakty o aktorze niewątpliwie Cię zaskoczą.

Robert Koszucki wiek

Pierwszą ciekawostką na jego temat, jest to pod jakim nazwiskiem występuje. Mianowicie zdarza się, że można zobaczyć go jako Roberta Szykier-Kaszuckiego. Mężczyzna urodził się 18 lipca 1977 roku w Krakowie i tam też zaczynał swoją przygodę z aktorstwem. Jest absolwentem tamtejszej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

 

Robert Koszucki mister

Dla wielu może być zaskoczeniem, że przystojny aktor startował w wyborach na mistera. Co ciekawe w 1997 roku zdobył tytuł Mister Poland, a rok później reprezentował nasz kraj w konkursie Mister World. Trzeba przyznać, że pomimo biegu czasu nadal prezentuje się dobrze i zawrócił już w głowie niejednej fance. Związany jest z Karoliną Szykier-Koszucką. Para wychowuje ich pierwsze dziecko – córeczkę Leę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Koszucki (@robert.koszucki)

Gdzie można go oglądać?

Zadebiutował w popularnym niegdyś serialu Samo życie. Jego fani na pewno pamiętają go w roli Roberta Szwarca. Następnie zagrał w kolejnej produkcji Polsatu pod tytułem Fala zbrodni. Jednakże najwięcej wielbicieli przyniosła mu postać doktora Rafała Konicy, w którego wciela się od lat w Na dobre i na złe. Dodatkowo czynnie występuje w teatrze. Udział w Twoja twarz brzmi znajomo nie będzie jego debiutem w programie rozrywkowym. Mianowicie swoich sił próbował w Tańcu z gwiazdami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Koszucki (@robert.koszucki)

Robert Koszucki Instagram

Wszyscy chętni bliżej przyjrzeć się mężczyźnie powinni zajrzeć na jego konto na Instagramie. Jego nazwa to @robert.koszucki. Aktualna liczba jego fanów na tym serwisie wynosi 10,5 tysiąca. Tam można zobaczyć nad czym aktualnie pracuje aktor i sprawdzić jak spędza czas wolny. Czy myślicie, że podoła zadaniu jakie postawili przed nim producenci popularnego programu? Premiera nowego sezonu już jesienią na antenie Polsatu!