Ale wtopa! Myśleli, że robią sobie zdjęcia z ulubionymi gwiazdami.

Ale wtopa! Też mieliście taką sytuację, że spotkaliście kogoś, kto łudząco przypomina waszego ulubionego artystę lub gwiazdę kina? Czasami można się mocno pomylić, dokładnie tak, jak te osoby. Zrobiły sobie zdjęcie z ludźmi, których pomylili ze swoimi idolami. Teraz pojawia się pytanie, czy zrobili je dla żartów czy faktycznie myśleli, że to na przykład Snoop Dogg. 

Zdjęcia ze światowymi „gwiazdami”

Każdemu może zdarzyć się pomyłka, co zresztą jest rzeczą ludzką. Jednak te sytuacje mogą zastanawiać…Czy ludzie zrobili sobie zdjęcia z osobami przypominającymi celebrytów przez pomyłkę czy po prostu dla żartów. Co nie zmienia faktu, że jest to ubaw po pachy! Sprawdźcie zresztą sami.

Czy to faktycznie Drake?

Ten pan jest chyba za stary, porównując go do międzynarodowej gwiazdy. Drake to 32-letni raper, znany na całym świecie. Dziewczyny chyba się „lekko” pomyliły, ale przynajmniej mają pamiątkę z wieczoru.

Dla porównania, oryginał poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

A crime family but a family nonetheless

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Ed Sheeran też ma swojego sobowtóra

Na tym zdjęciu panowie wyglądają na bardzo podekscytowanych spotkaniem znanego piosenkarza. W tym przypadku chyba nie ma dużego podobieństwa, co nie przeszkodziło w zrobieniu zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

📸 @marksurridge

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Zawodnicy NBA też się załapali

Dwight Howard jest zawodowym koszykarzem NBA, aktualnie grający w Memphis Grizzlies. W tym przypadku sam sportowiec skomentował zdjęcie, uświadamiając dziewczyny, że to niestety nie on. Ale wtopa, chociaż zakończenie pozytywne. Dwight nie każdemu komentuje zdjęcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Last weekend was amazing. #wizardkelly

Post udostępniony przez Dwight Howard (@dwighthoward)

Ellen DeGeneres na wspólnym selfie

Grupowe selfie z Ellen DeGeneres. Ktoś chętny? Tylko niestety tym razem to również nie jest znana celebrytka, ale miny ludzi na zdjęciu pokazują, że są bardzo zadowoleni.

Ostatni przykład natomiast to beczka śmiechu. Pewna pani zrobiła sobie zdjęcie z prawdziwym Markiem Wahlbergiem, jednak myślała, że to Matt Demon. Panowie są do siebie podobni, ale chyba nie aż tak bardzo.

źródła zdjęć: ranker.com, Instagram

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.