Paulina Sykut-Jeżyna: wiek, wykształcenie, ślub, Instagram, wzrost

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej lubianych prezenterek w telewizji. Ma wielu fanów, ponieważ przed kamerą czuje się świetnie. Oprócz tego, że realizuje się zawodowo, dba o rodzinę i stanowi to dla niej priorytet. Sprawdźmy co wiadomo na jej temat!

Paulina Sykut-Jeżyna wiek

Prezenterka telewizyjna urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Puławach. Po ukończeniu liceum w Nałęczowie udała się na studia do Lublina na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Następnie na Uniwersytecie Warszawskim ukończyła dziennikarstwo. Od zawsze interesowała się śpiewem. Jest laureatką wielu konkursów, a także pojawiła się w programie muzycznym Idol. Mierzy zaledwie 162 cm.

 

Paulina Sykut-Jeżyna programy

W rolę prowadzącej program telewizyjny wcielała się już wielokrotnie. Pierwszym z nich były Muzyczne listy w TV4. Następnie razem z Maciejem Rockiem występowali w roli gospodarzy Must Be The Music. Tylko muzyka. Oprócz tego z Krzysztofem Ibiszem prowadzi program Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, na antenie Polsatu. Zobaczymy ją również w nowej edycji show, emitowanej już jesienią. Co więcej występowała także jako pogodynka. Za to dostała nawet Telekamerę, oczywiście dzięki głosom telewidzów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Paulina Sykut-Jeżyna Piotr Jeżyna

Para poznała się już w 1998 roku. Jednakże ich ślub miał miejsce dopiero 13 lat później. Kiedy się poznali ona miała zaledwie 16 lat, a mężczyzna o 10 więcej. Nie zdecydowali się wtedy na związek. W 2016 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córka Róża. Co ciekawe są ze sobą również związani zawodowo. Mianowicie Piotr Jeżyna jest menadżerem swojej żony. To sprawia, że są prawie nierozłączni w każdym elemencie życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Paulina Sykut-Jeżyna Instagram

Konto prezenterki na Instagramie znajdziecie pod nazwą @paulinasykutjezyna. Aktualnie obserwuje ją ponad 257 tysięcy użytkowników. Na jej profilu znajdziemy dużo zdjęć i filmików, na których pokazuje całą swoją najbliższą rodzinę i to w jaki sposób spędzają razem czas. Jednak nie brakuje tam również zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, gdzie kobieta wygląda oszałamiająco!