Olalla Dominguez Liste: żona Fernando Torresa [WIEK, ZWIĄZEK]

Jak większość piłkarzy były zawodnik Sagan Tosu, może pochwalić się nie tylko znakomitą karierą, ale również piękną wybranką serca u jego boku. Ich związek był dość nietypowy, ponieważ poznali się już jako dzieci. Z tego artykułu dowiecie się, kim jest  Olalla Dominguez Liste, żona Fernando Torresa!

Olalla Dominguez Liste wiek

Kobieta urodziła się 1 stycznia 1985 roku w Hiszpanii. Dokładnie w pięknym mieście Santiago de Compostela. Wydaje się być bardzo przyjazną osobą, która nad wszystko ceni sobie rodzinę i poświęca jej wielu uwagi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olalla Dominguez Liste (@olalladominguez_)

Olalla Dominguez Liste i Fernando Torres

Jak już wspomnieliśmy para poznała się jako dzieci. Przyszły piłkarz miał wtedy 8 lat, a jego przyszła małżonka 7. Na poważny związek zdecydowali się w 2001 roku. 8 lat później stanęli już na ślubnym kobiercu. Warto dodać, że kobieta była wtedy w 7. miesiącu ciąży z ich pierwszym dzieckiem – Norą, która przyszła na świat 8 lipca 2009 roku. Rok później, 6 grudnia urodził się ich syn, Leo. Wtedy też mężczyzna opuścił nawet mecz swojej aktualnej drużyny, aby wspierać żonę w tej ważnej chwili. Para ma jeszcze jedno dziecko, córkę Elsę, którą przywitali na świecie 26 października 2015 roku. Niewątpliwie kobieta jest najwierniejszą fanką piłkarza i wpiera go od samego początku ich relacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olalla Dominguez Liste (@olalladominguez_)

Fernando Torres koniec kariery

Ostatnimi czasy hiszpański napastnik ogłosił, że 23 sierpnia rozegra ostatni mecz w swojej karierze zawodowej. Wyjaśnił to tym, że jego forma nie jest już tak dobra, jak dotychczas i nie chce pozwolić no to, aby odejść w bardziej kryzysowym dla niego momencie. Przyznał, że jest zadowolony ze swojej kariery. Co więcej na swoim koncie ma już wiele triumfów i grę w światowej klasy drużynach.

Olalla Dominguez Liste Instagram

Wszyscy chętni poznania bliżej wybranki znanego piłkarza powinni odwiedzić jej profil na Instagramie. Na pewno znajdziecie go pod nazwą @ olalladominguez_. Na chwilę obecną obserwuje ją tam prawie 30 tysięcy internautów. Ze zdjęć można dowiedzieć się, jak Olalla Dominguez Liste, żona Torresa między innymi spędza czas z rodziną i gdzie wybierają się na wspólne wakacje.