Ola Kowalska: córka znanej piosenkarki [WIEK,INSTAGRAM]

Dzieci sławnych ludzi zazwyczaj stają się rozpoznawalne, czy tego chcą, czy też nie. Jednak to od nich zależ w jakim stopniu pozwolą wejść innym w swoje życie prywatne. Kim jest Ola Kowalska – córka znanej piosenkarki, Kasi Kowalskiej? Ile ma lat, czym się zajmuje i z czego słynie w Internecie?

Ola Kowalska wiek

Dziewczyna ma zaledwie 21 lat, a już w sieci wywołuje kontrowersje poprzez zdjęcia, jakie tam zamieszcza. Jej matka przyznaje, że już jako nastolatka zaczęła sprawiać jej problemy. W liceum obracała się w złym towarzystwie, popalała papierosy i dużo imprezowała. Zdarzyło się nawet, że podczas jednej z zorganizowanych imprez w domu, córka artystki zniszczyła jej sprzęt, czym niewątpliwie zdenerwowała matkę.

 

Ola Kowalska ojciec

W związku z tym, że niedługo po jej urodzeniu ojciec zniknął z życia jej i matki, dziewczyna nie miała z nim kontaktu. W jednym z wywiadów zdradziła, że nikt nie stał na przeszkodzie spotykania się z nim, jednakże zrobiła to tylko raz i więcej nie powtórzyła. Ma żal, że nie starał się o utrzymywania kontaktu i nie interesował jej życiem. To dziadek pełnił rolę taty i nauczył ją jak radzić sobie w trudnych chwilach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ola Kowalska szokuje

Takie nagłówki bardzo często możemy znaleźć w sieci. Zazwyczaj są one spowodowane zdjęciami i stylizacjami młodej dziewczyny. Ola Kowalska, córka znanej artystki mieszka aktualnie w Londynie, gdzie studiuje. Niektóre z ubrań szyje sobie własnoręcznie. To one prowokują do komentowania i oceniania przez innych. Co więcej pozowanie topless również nie sprawia jej problemu. Jej matka podkreśla, że ich charaktery znacząco różnią się od siebie, czego z resztą jesteśmy świadkami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ola Kowalska Instagram

Jej wcześniej wspomniane konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @olahontaz. Na chwilę obecną jej aktywność w sieci śledzi 19 tysięcy internautów. Trzeba przyznać, że niektóre z jej zdjęć są naprawdę odważne. Jak widać po komentarzach, jedni zachwycają się jej osobą, drudzy wskazują na dość dużą różnicę w wyglądzie i charakterze matki i córki.