Małgorzata Ohme: prowadząca DDTVN [wiek, dzieci, Instagram]

Pisaliśmy wcześniej o nowych prowadzących Dzień Dobry TVN, którzy już jesienią zasiądą na kanapach w studiu słynnego programu śniadaniowego. Obydwoje pojawiali się zazwyczaj jako eksperci, chociaż Filip Chajzer również przygotowywał wiele relacji z różnych wydarzeń. Natomiast kim jest Małgorzata Ohme? 

Małgorzata Ohme kim jest?

Małgorzata Ohme urodziła się w 1979 roku. Jest absolwentką i doktorantką Uniwersytetu SWPS w Warszawie, gdzie również miała okazję prowadzić zajęcia i warsztaty. Z zawodu psycholog i certyfikowany psychoterapeuta. Również sprawdziła się w roli dziennikarki jak i prowadzącej program, gdyż miała już wcześniej takie doświadczenie. Mianowicie, jako jurorka w Aplauz Aplauz, gdzie rywalizacja odbywała się pomiędzy dziećmi i dorosłymi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kolejne spotkanie Akademii 5.10.15👍🏻🧡#talentydziecka #madrewychowanie #akademia51015

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)


Można ją również zobaczyć w programie Big Brother, przy którym współpracowała z Filipem Chajzerem, więc to nie jest ich pierwsze spotkanie. Również Życie od kuchni czy Okiem Ohme to też znane telewizyjne punkty w jej karierze. Dodatkowo, prowadzi własny portal Ohme.pl, poruszający tematy kobiece, natomiast mogliście też usłyszeć o jej pracy dla kobieta.onet.pl.

Małgorzata Ohme dzieci Instagram

Pani Małgorzata posiada dwójką dzieci – Jerzego i Klarę. Ich ojcem jest jej były mąż: Rafał Ohme. Na profilu Ohme na Instagramie można zobaczyć wiele zdjęć z jej życia. Od tych wspólnych z dziećmi, z wakacji czy spędzonych w czasie wolnym, do tych związanych z pracą i codziennymi aktywnościami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#siostraibrat👫💑❤️ #turcja #wakacje

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)


Małgorzata Ohme ze stacją TVN związana jest od wielu lat. Zna bardzo dużo dziennikarzy i prezenterów, z którymi często też publikuje zdjęcia. Jesteśmy ciekawi jak poradzi sobie w studiu DDTVN.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.